Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tud bárki segíteni? Petezsák...

Tud bárki segíteni? Petezsák az ultrahangon még is negatív tesztek?!

Figyelt kérdés

Ultrahang során az orvos Petezsákot látot.kb 4-5 hetes terhességnek felet meg , de azt mondta akar csak egy menstruacio előtti folyamat része is lehet az a petezsák szerű ultrahang kép .

Minden tesz negatív ha terhes vagyok is akkor most kb 6 -7 hetes max

Vervetelen is voltam az is negatív HCG

Az orvos azt akarja kezdjek el szedni most rögtön fogamzas gátlót

Nincs mar párom,sajnos csak egy éjszaka volt azt hittem komoly kapcsolat lesz de szakitottam vele úgymond es most meg lehet terhes vagyok . Őrület .Nem tudom

Lehetséges ?



2017. márc. 10. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs hcg nem vagy terhes. Az meg nem teljesen mindegy neki, hogy ma, vagy mondjuk megvárod míg megjön és egy hét múlva kezded el szedni a fogamzásgátlót?
2017. márc. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ . Értem . En is így gondolom csak nem voltam biztos benne es legbelül reménykedtem hogy terhes vagyok es nem értem a Petezsákot hogy hogy láttam en is es a dr is
2017. márc. 10. 23:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én olyanról sose hallottam, hogy a vérvétel se mutatott hcg-t és mégis terhes lett volna valaki. Szerintem ez lehetetlen.
2017. márc. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A petezsakot nem kell nagybetuvel irni.


HCG lehet terhesseg nelkul is ( pl ciszta termeli ) de terhesseg nincs HCG nelkul.

2017. márc. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A vérvétel az teljesen biztos. Az is nagyon nagyon ritka, ha egy vizelet alapú teszt nem mutatja, ezért a vesék a felelősek, de a vérben akkor is kell lennie HCG-nek terhesség esetén.
2017. márc. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Menzesz előtt 4 nappal voltam ultrahangon, nekem is volt egy "lyuk" a nyálkahártyában. Nem jelent terhességet. Menzesz előtt is lehet ilyen képződmény. Ha ez a felritkulás baba miatt van, akkor már leugrik a második csík a tesztről. Olyanom is volt már. Nem vagy terhes, 100%.
2017. márc. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
HCG nelkul nincs terhesseg. Nekem is volt ilyen petezsak-szeru kepzodmenyem egyszer, terhesseg nelkul. A megtermekenyitetlen petesejt szetesve vagy vmi ilyesmi...
2017. márc. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszokat nagyon hasznos volt .

Sajnos még mindíg nem jött meg mar lassan 7. Hete ciszta nem volt .. de sajnos ez majdnem normális . Van hogy 2-3 hónapot késik :/

Azért írok majd hogy alakult ..

Mindenkinek köszönöm es jo baba várást es sok szerencsét annak akinek meg nincs baba , egyenlőre . jo egészséget sok örömet mindenkinek ! :)

2017. márc. 11. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!