Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sajnos elozo kerdesemre nem...

Sajnos elozo kerdesemre nem kaptam valaszt igy ujra megprobalom. Valaki irjon! Kerlek?

Figyelt kérdés
Jokor voltunk egyutt a ferjemmel, (marcius1) 5.-en kb szurkalt hasam, majd a bimbo erzekennye vallt, azota a bimboerzekenysege enyhult de neheznek es feszultnek erzem a melleimet, a testhom 37,1 gyakran jarok pisilni, tul korainak tartanam a terhessegi tuneteket mert csak 13-14 fele kellene megjonni(nem kellene) ha sikerul valahol most kezdodhet a beagyazodas. Valaki volt mar igy?irjatok legyszi!!

2017. márc. 9. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Terhes tüneteid még nem lehetnek. Tesztelj, ha késik, pár nappal később reggeli elsőből, és kiderül.
2017. márc. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszéled be magadnak a tüneteket? Mert a kérdésedből világos, hogy nagyon rá vagy görcsölve a témára.
2017. márc. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem! Tisztaban vagyok vele epp ezert irtam, h lehetetlennek gondolom a terhes tuneteket hisz meg biologiai kepteenseg lenne. Mensi elott kb 3-4 nappa ekezd mindig feszulni a mellem de most masfel hettel ezelott kezdett es a bimbom olyannyira erzekeny volt h a melltarto is fajt. Nem vagyok ragorcsolve mert nincs eddig negativ tapasztalatom. Tehat nem a csalodottsag miatti vagy hajt. Csak szimplan furcsalom. Termeszetesen a jovo heten nem jon meg tesztelek. Egyebkent az elozo terhessegemnel a beagyazodasi verzes volt a fura. Onnan tudtam h az vagyok
2017. márc. 9. 18:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Erre nincs valasz. Ezek a "tunetek" premens es koraterhesek is egyarant lehetnek! Nekem mensi es baba eseten is ezek voltak!

Es ezt leirom naponta 6-szor mert kb. ennyien ereznek napi szinten bimboerzekenyseget es feszulest meg pisiingert. Egy resze ezeknek a kerdezoknek valoban pozitivat tesztel, egy reszuknek megjon. Ergo nem szamitanak ilyenkor a "tunetek", csak ha elmarad a verzesed es a teszted pozitiv!

2017. márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi okozza a tüneteket, de terhesség biztos nem. Az első tünet a hasszurka, de nem 4, hanem 10 nap múlva, beágyazódáskor. A többi jóval később jön.
2017. márc. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi mikor próbálkoztunk és akartam h sikerüljön és mindenre figyeltem, akkor érdekes h mindenféle tünet előjött, ilyen a mell és has fájdalom is, míg érdekes h előtte soha nem voltak premens tüneteim...

hidd el csak jobban figyelsz a testedre, az pedig h jókor voltatok együtt... hat lehet és lehet h nem, ezt nem ti döntitek el, hanem a két kis sejt 😉 Drukkolok, de ne légy csapódott ha nem jött most össze.

2017. márc. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!