Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magnosolvból reggel 1 plusz...

Magnosolvból reggel 1 plusz este 1 egész az sok?

Figyelt kérdés
25 hetes kismama vagyok.

2017. márc. 13. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hááát, szerintem attól már igen csak mennie kell a hasadnak. Nem?
2017. márc. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Még nem próbáltam, csak egy egész tasakot elosztva.

Valaki nem tudja, hogyHa az egészet elosztom reggel-estére, akkor napközben vehetek be másfajtát? Pl Béresmagnézium

2017. márc. 13. 13:20
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Orvost kérdeznék.
2017. márc. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert keményedsz/görcsölsz?
2017. márc. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Magnosolv-ot iszok, napi 3 egész tasakkal, keményedés miatt, most már kb 10 hete. Az ég világon semmi bajom, de még csak hasmenésem sincs. :D Szerintem nyugodtan ihatsz kettőt.


Minden jót, boldog babavárást!

29 hkm.

2017. márc. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is napi 2 tasakot iszok,orvosi utasításra...

Nincs hasmenésem.

Muszáj,a keményedés miatt.

2017. márc. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ignis Subdialis ***** válasza:

Egy tasak Magnosolvból 66,6 mg elemi magnézium tud felszívódni, vesd össze a napi 450 mg magnéziumszükséglettel várandósság esetén.

(Két dolgot kell ismerni ahhoz, hogy tudd mennyi magnéziumot jelent számodra a készítmény: az adott magnéziumvegyület elemi magnézium tartalmát és a felszívódási arányt. Egyes magnéziumvegyületekben alig van magnézium, viszont remekül felszívódnak, másoknak a fele magnézium, de csak pár százaléka szívódhat fel.)

2017. márc. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!