Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes terhes vagyok....

35 hetes terhes vagyok. Hüvelyfertőzésem van és ma reggel nem a megszokott színű volt a folyásom hanem rózsaszínes. Nincs benne egyértelműen vér de rózsaszín az egész még most is. Mi ez?

Figyelt kérdés
Emellett hasmenésem van,reggel óta már 3szor volt. (mondjuk lehet hogy a magnosolv portól amit 3 hete szedek)
2015. aug. 11. 07:35
 1/9 A kérdező kommentje:
A magnosolvot kis mennyiségben szedem.Egy nap max egy tasak
2015. aug. 11. 07:39
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a rózsaszín folyás tágulásos vérzés kezdete volt a 41. Héten. Jobb lesz, ha hívod a dokidat vagy bemész a kórházba!
2015. aug. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ezt vérzésnek mondhatjuk? Többször volt a terhességem alatt. Most pedig a folyásomat színezte be.
2015. aug. 11. 07:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Frezyderm intim segítség jó lehet a hüvelyfertőzére, de szerintem menj el dokihoz minél hamarabb!
2015. aug. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A rózsaszínes folyás is véres eredetű, ahogy a barnás is az.
2015. aug. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én elmennék dokihoz a helyedben. Nekem is délelőtti folyamatos hasmenéssel indult a vajúdás, a rózsaszínes folyás lehet tágulás miatt.
2015. aug. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. aug. 11. 11:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező voltál az orvosnál? És ugye minden rendben van velletek?
2015. aug. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia! Nem voltam, a rózsaszínes folyás elmúlt már azóta így nem mentem el.
2015. aug. 11. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!