Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szolárium terhesség alatt? Ti...

Szolárium terhesség alatt? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Nem rendszeresen gondoltam. Csak elmennék 1-2 alkalommal, mert annyira fehér az arcom, szinte rikítok. Napozni is szoktam látni terhesség alatt nőket, szerintem az is ugyanilyen. Volt valaki, aki elment terhesség alatt? Tudom, hogy sokan nagyon fognak támadni, mert ilyenkor a legtöbben steril szobába vonulnak és semmit nem szabad, de a kérdés komolyan foglalkoztat. Köszönöm!
2017. márc. 14. 15:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem szolizok most se és első babámmal se voltam. Ami komolyabb pulzusszám emelkedéssel jár, az komolyan hat a vérkeringésre, szaunázni, forró vízben ülni is imádok, de terhesen egyiket se, ahogy szoliba se járok. Nem vonulnék steril szobába ettől függetlenül, én pont úgy gondolom néha túl laza is vagyok főleg étkezés vagy mozgás terén, most pl választásom sincs 24 hetesen a másfél évesem mellett, de nekem nem gond kerülni a szolit, ennyit meg lehet tenni szerintem.
2017. márc. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%

Nem. Mivel nem ugyan az mint a napozás. A magzatvíz is felmelegszik.

Pedig én is szolizom alapból, de terhesen kibírtam.

2017. márc. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Keringèsi zavarokat okozhat ami a babàra veszèlyes lehet. Nem kockàztatnèk. Pàr honap nem a vilag. Bird ki....
2017. márc. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
17%
En is kismam vagyok, es erosen gondolkodm rajta, hogy elmegyek szoliba. Ma mar nem kell a modern gepekben 20-25 percet tolteni. Az ujabbakban (csoki cso) mar 6-8 perc is boven eleg. En terhesseg elott sem tolottem el benne 8 percnel tobb idot, es szepen barnit (nyilvan nem masnapra). Ennyi meleget kap az ember nyaron az utcan setalva is, mikor a beton ontja a meleget. Es igen, tengerparton,toparton vagy strandon en is rengeteg kismamat lattam, soknak meg a hasa sem volt takarva.
2017. márc. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Steril szobaba eppen nem vonultam egyik terhesseg alatt sem, de a szolarium kizart. Soha nem voltam.

41/N.

2017. márc. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad szolizni, ahogy előttem is leírták felmelegíti a magzatvizet.Nem tesz jót a babának.Itt a jó idő sétálj nagyokat, üldögélj a parkban és süttesd az arcod...szerintem az pont elegendő.Boldog babavárást!
2017. márc. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%
Ne haragudj, de miért baj az, hogy fehér a bőröd? Ezt soha nem értettem.
2017. márc. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Nekem ez egy nagyon szimpatikus válasz :)


[link]

2017. márc. 14. 15:49
 9/25 A kérdező kommentje:
Azért, mert olyan sápadt vagyok, mintha beteg lennék... Olyan nem egészséges fejem van...
2017. márc. 14. 15:50
 10/25 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm, mert bár nagyon megosztó a téma, de nagyon kúlturált válaszok érkeznek!
2017. márc. 14. 15:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!