Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem lesz baja a babának,...

Nem lesz baja a babának, ugye? 6 hetes terhes vagyok és előjött valami gombás fertőzésem! A babának nem lesz baja tőle ugye? Holnap megyek nögyógyászhoz!

Figyelt kérdés
2008. okt. 12. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem lesz baja,hidd el.Nekem is nagyon gyakran volt,pontosan már 5ször és 32 hetes múltam.12.hétig Klion hüvelytabit adtak rá,12 hét után mást is lehet,én Dalacin krémet és tabit kapok mindig.Dokibácsi megnyugtatott,ha kezelve van semmi gond nem lehet,csak nekünk kellemetlen.Babánál csak akkor okoz gondot,ha szüléskor is van gombád és hüvelyen keresztű szűlsz,de erre odafigyelnek az orvosok.

Boldog babavárást.

Ancsy

2008. okt. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!!!Nem kell aggodni ,de emlísd meg az orvosodnak!!Én nekem is volt 6-szor most vagyok a 36hétbe ,canesten kombit használtam az nagyon jo be vált.Még elő fordulhat terheség alatt ez a gombás fertőzés akár ,hogy oda figyel az ember.Jo baba várást!!!
2008. okt. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, a kicsinek nem lesz baja.

Amint megtörtént a fogantatás, egy hormon hatására a méhszáj bezáródik. Így azon keresztül semmi nem tud bejutni a kicsihez, így a fertőzés sem. Védett helyen van, nem lesz semmi baja.

2008. okt. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!