Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok meddig dolgozhat...

Mit gondoltok meddig dolgozhatok ezzel a méhszáj értékkel?

Figyelt kérdés

A 13.hét vége felé járok , a doki 3100-as méhszáj értéket állapított meg.

Javasolta a pihenést és fekvést , de sajnos ez egyenlőre kivitelezhetetlen ,mert még a munkahelyen az utódom betanítása éppen csak most kezdődött el.Ráadásul elég speciális irodai munkakör, tehát előttem még senki nem csinálta. Szerintetek 2-3 hét munka beleférne még,hogy táppénzre menjek?


2017. márc. 16. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos azt mondta feküdj , akkor feküdj, ki a francot érdekel a munkahely, ha saját gyereked élete a tét ? . Nyugodj meg mindenkit lehet pótolni. Döntsd el hogy a munkahelyed vagy a gyereked a fontosabb, ennyi
2017. márc. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semeddig, ha az orvos fekvést, pihenést javasolt. Ha még 2-3 hetet dolgozol, vagy lesz baj, vagy nem, ezt senki nem tudja megmondani. Szerintem a baba többet ér. Majd e-mailben, telefonon betanítod.
2017. márc. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű hogy egy napot sem dolgozhatsz tovább. A 13. héten ilyen méhszáj értékkel fel se mernék kelni az ágyból! Nem hiszem hogy esetedben most fontos h valakit be kell tanítanod a munkahelyen vagy sem. Az első a baba.


Nekem egyébként a 13. héten egy vérzés miatt kellett azonnal táppénzre mennem úgy, hogy a munkahelyemen még el se mondtam addig h terhes vagyok... de hát muszáj volt, a baba az első.

2017. márc. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az orvosi javaslat nem csak amolyan "ajánlás". feküdj, pihenj, nem dolgozz. Majd megoldják a munkahelyeden.
2017. márc. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert ezzel a méhszájjal mi a baj?Nekem 15 hetesen 2100 volt, és erre semmit sem mondott a dokim hogy baj lenne.Nem feküdtem le vele, hisz még te is az elején vagy.39 hétre szültem.Ja, és két terhességet vittem majdnem végig ilyen értékkel, tudom miről beszélek.Amúgy a dokit nem kérdezted hogy dolgozhatsz e vele?Itt csak rémisztgetni fognak úgyis.Dokit kell faggatni, bár itt is ahány doki, annyi féle vélemény.És, az én dokim elismerten alapos orvos, mégsem rettent meg egy ilyen értéktől.Válaszadók, miért kell megijeszteni a kérdezőt, ez az érték semmit nem jelent.
2017. márc. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahogy az utolsó írta, maga a méhszájérték nem jelent semmit, sőt ha még volt vérzése az sem. Nekem a 3. nál volt vérzésem a 10. héten. De még gyógyszert sem kaptam és utána teljesen normál, tünetmentes terhességem volt, még táppénzen sem voltam. Minden rendben volt "csak" egy kis hormoningadozás volt a kiscsajom miatt.

Kérdés, hogy ezt csak mondta vagy le is írta. Mert az nem mindegy. Ha írásban tett javaslatot, akkor igen feküdj és pihenj. Bár gondolom akkor mondta volna, hogy vetesd fel magad tpre. Ha nem akkor legközelebb kérdezz rá mit látott még, ami nem jó jel.

2017. márc. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm a válaszokat!Íràsos ajánlást nem tett a doki egyenlőre,csak több pihenést ,fekvést javasolt,amit délután maximálisan be is tartok. Egyébként semmi panaszom nincs ,vérzés sem volt eddig . A főnökkel akkor beszélek jövő héten,mert ez az e-mailes,telefonos betanitás nem megvalósítható .
2017. márc. 17. 02:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!