Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Borzasztóan fáj a hasam...

Borzasztóan fáj a hasam alatti rész, a szeméremcsontom . Tanács?

Figyelt kérdés
..eddig is fájdogált, meg meg is emeltem magam a babakocsival ahogy felraktam a vonatra de amugy is nagyon fáj hetek óta, tudom ez természetes is, de így most még menni is alig alig birok.. 33 hetes vagyok... borzasztó az egész.. kérlek aki tud valami praktikát írjon ... köszi

2017. márc. 16. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Kitartás :(

Sajnos erre csak egy gyógymód van, a szülés. Nincs rá semmi. :(

2017. márc. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:( SEJTETTEM HOGY NINCS RÁ KÜLÖNÖSEBB GYÓGYMÓD... TUDOM VAN AKI A TERHESSÉGÉT ÚGY ÉLI MEG MINT EGY TÜNDÉRMESE..MEG MINDEN RÓZSASZÍN FELHŐŐ... NA DE ÉN NEM TARTOZOM EBBE A KÖRBE, SAJNOS!! VAN EGY KISLÁNYOM NA DE VELE NEM VOLTAM ÍGY, Ő FAROS IS VOLT UTOLSÓ HÉTIG... ÉSCSÁSZÁROS IS VOLTAM.... DE MOST A BABUM MÁR BEFORDULT ÉS MOST EZ ÚJ ÉRZÉSEK EGYIKE AMIT TAPASZTALTAM...ISZONYAT!!!!!! NEM AGYOK NYAFIS DE EZ BRUTI! NEKEM A TERHESSÉG NE A KEDVENC ÁLLAPOTOM ERRE MÉG RÁJÖN EZ A EGÉSZEN ALIG ELVISELHETŐ ÉRZÉS IS!! AMIT SZERETTEM A TERHESSÉGBEN AZ ÉRZÉS HOGY MOZOG :) ÉS ELEVE TERMÉSZETESEN A BABÁM LÉTE A BENNEM FEJLŐDŐ ÉRZÉS .. :) DE A TÖBBI KÍN HALÁL... AZÉRT KÖSZI :)
2017. márc. 16. 14:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Tényleg csak a kitartás marad. Az első terhességnél én is csillagokat láttam, úgy fájt a szeméremcsontom. Most szerencsére enyhébb, de figyelnem kell a mozdulataimra. Max. 7 hét, és túl leszünk rajta.


Szintén 33 hkm.

2017. márc. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!