Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikreket varok, most derult...

Ikreket varok, most derult ki. Egyik 7hetes,7mm szivhangal, másikat nem mertek le, de nincs szívhang. Van olyan, h kesőbb indul be a szive? Valakinek van jó története erről? Vagy ondjak le róla.

Figyelt kérdés

2017. febr. 14. 16:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

A doki nem mondott semmit?

Nekem anno azt javasolták kb 8 hetesen menjek,mert akkor már biztos lesz szívhang.Persze csak tippeltem.

2017. febr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én is ikreket várok. Sajnos, amit írtál, az nem sok jót jelent... Már a másiknak is kéne, hogy legyen szívhangja :( Azért véglegesen még ne engedd el őt. Vannak csodák!
2017. febr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Most nezem a leletet, a masik 5mm es.

Tok fura minden, mert eddig azt mondtak, a szikhólyagom nagy.. most kiderult h az egy baba.. hal istennek..

Most meg azon aggodok,h hatha lesz szívhang. Nem tudok semmit az ikrekről..de ugy tippeltem, h az egyik ugye kisebb is..igy lehet lesz szivhang. Masiknak 5napja talaltak szívhangot

2017. febr. 14. 16:52
 4/19 anonim ***** válasza:
27%
Egypetéjűek? Mert akkor szerintem nem lesz már szívhang, sőt, izgulhatsz, hogy nehogy az is elmenjen, amelyiknek van. :( Pihenj sokat, kíméld magad, bár sokat tenni nem tudsz.
2017. febr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Miert?akkor elmehet a masik is?😮😮

Egypetejuek ahha

2017. febr. 14. 17:00
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Lehet csak felszívódik a másik.A tesóm is annak indult,az ikertesója felszívódott.Egészséges,veszekedős 30 éves.
2017. febr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Szerintme is max az. Eza 3.uh fejlodik szepen😁
2017. febr. 14. 18:14
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
Ha egypetejuek akkor az gaz, hogy nrm egyforman fejlodnek. Ketpetejunel lehetne az az oka, hogy nem egyszerre fogantak, hanem a masik kb 2 nappal kesobb, ezert kisebb. Egypetejuek viszont csak egyszerre foganhatnak, azaz nem kellene meret kulonbsegbek lenni koztuk. En arra gondolok, hogy nem lesz szivhang sajnos es remelhetoleg fel fog szivodni ugy, hogy a masiknak nem lesz baja.
2017. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%
Mukor lesz ujra uh?
2017. febr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is ikerterhességnek indultam.

Jelentem itt vagyok...:)


Még bármi lehet amúgy szerintem. Várd ki a végêt.

2017. febr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!