Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után minden visszaáll...

Szülés után minden visszaáll ripsz-ropsz normális kerékvágásba? Ugyanúgy meg fogok tudni enni mindent mint előtte és stb?

Figyelt kérdés
2008. okt. 12. 17:10
 1/6 A kérdező kommentje:
12 hetes vagyok és folyton hányok, és nem tudok sokmindent megenni és álandóan rossz a számíze és kevesebbet szeretkezünk és stb.félre ne értsetek nagyon boldogan várjuk a kisbogyót de nagyon rosszul érzem magam
2008. okt. 12. 17:12
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia

A rosszullét stb lassan elmúlik és jobban érzed majd magad nekem az esti pisivel volt bajom mert 2 óránként felébredtem de szerencsére most már a hányás, a sok pisi stb minden elmúlt most ugyan úgy érzem magam mint terhesség előtt csak a szexuális étvágyam lett nagyon nagy :)

14 hetes kismama

2008. okt. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Tarts ki még egy kicsit, nemsokára jobban leszel! Jön egy nyugalmas időszak ami kb a 30. hétig tart. Jobb lesz az étvágyad, visszatér az energiád és a jókedved, és a szex is jó lesz. A 30. hét után kicsit újra nehezebb lesz a nagy poci miatt. Újra kevesebb kaja fér be (és az a kicsi is kikivánkozik néha), és aludni, rendesen mozogni is nehéz a pocakkal, de ez édes teher:)

2008. okt. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12 hetesen én is hasonló gondokkal küzdöttem, és azt hittem, sosem lesz vége. Nagyon valószínű, h max. pár hét, és vége. Lehet, h akár holnap. Gondolj erre. nekem is egyik napról a másikra elmúlt. ezzel sajnos sokan így vagyunk, bár gondolom, ez nem vigasztal. Kitartás! Minden jót!
2008. okt. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem visszaállt.Rengeteg volt a savam,semmi gyümi levet,parit,paprikát,ubit stb.nem tudtam enni-inni.Közvetlen azután,h megszültem,kértem a páromat hozzon nekem vmi rostos italt,mert azt kívántam.El is felejtettem,h addig rosszul lettem tőle.Egy teljes litert megittam,és csak órák múlva tűnt fel,h SEMMI bajom nem lett tőle.Szóval nálam működött a "mintha elvágták volna"dolog.5 hós baba anyukája
2008. okt. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válasokat, nagyon édesek vagytok, mindenkinek sok boldogságot!
2008. okt. 14. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!