Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sajnos ma 4 hete missed ab...

Sajnos ma 4 hete missed ab műtéten estem át. Kinek milyen tapasztalata van utána a szexről? Mi hétfőn próbálkoztunk először, de nem igazán olyan volt mint azelőtt. Talán korai volt még? Remélem később azért visszatérek a normális kerékvágásba.

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 6 hétig vàrni kellett, de pàrom màr 4. héten piszkàlt vele! De semmi kûlömbség nem volt, csak kicsit fura! Mert 10 hétig azzal voltam hogy babàs vagyok! S még a gondolatàt se szoktam meg, hogy elhalt!
2009. júl. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi is 4.héten próbálkoztunk a műtét után.Nekem ma épp 2 hónapja volt a missedem! A szex nekem is furcsa volt és nem is esett jól.Ekkor gondoltam,hogy még nem jöttem helyre mert éreztem közben bent valamit. Az 5.héten megjött a mensim és amikor az elmúlt utána már nem volt rossz! :))

Túl vagy már az első mensin? Hidd el visszatér minden a normális kerékvágásba csak még egy icipici idő kell hozzá!

2009. júl. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is végig azt éreztem, hogy furcsa. Pont ez a gondolat volt az én fejemben is mint a tiétekben. Nekem sem volt jó, pedig agyilag már nagyon vágytam rá. Végig azt éreztem, mintha lenne ott valami és nem tágultam úgy mint azelőtt. Épp ma jött meg, pontosan 4 hétre rá. Remélem már a jövő héten kellemesebb lesz. Tényleg nem fájt, csak fura volt.
2009. júl. 9. 20:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is kb.a 4. hét után csináltuk de nem volt semmi különbség.Fel a fejjel a következő sikerülni fog.Nekem tavaly augusztusban volt missed ab-om és most 15 hetes babás vagyok.

2009. júl. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!