Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Prena Test vagy Nifty? Ti...

Prena Test vagy Nifty? Ti melyiket csináltátok?

Figyelt kérdés
2017. márc. 25. 05:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi a prenat választottuk, az oka lehet baromság, de a német precizitásban valahogy jobban bíztunk. (Azt Németországba küldik elemezni).

5 nap múlva megvolt az eredmény, elégedettek voltunk vele.

2017. márc. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag ugyanaz, csak a gyártó más. A Prena olcsóbb.
2017. márc. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a legnagyobb Prena csomagot válaszod, akkor gyakorlatilag egy árban van. A Prena gyorsabb. A Niftynek viszont vagy csak a leírása jobb, de nekem úgy tűnik, hogy sokkal több dolgot is szűr.
2017. márc. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Prena-t csináltattunk, mert ikerterhességnél sok mindent nem lehet szűrni. A Prena-nál tudtunk csomagot választani, annak megfelelően, hogy milyen vizsgálatok végezhetőek el nálunk, ami árban is kedvezőbb volt. A Nifty-nél meg teljes árat kellett volna fizetnünk akkor is, ha a vizsgálatok 3/4-t az ikerterhesség miatt nem lehetett értékelni.
2017. márc. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Niftyt csináltattam, mert levonták a kombinált teszt árát, volt babakártyám és így kb 150re jött ki. Nem tudom a Prenánál, hogy van, de ha a Nifty pozitív akkor ingyen csinálják az Istenhegyin az amniot - itt Hajdú Krisztinához jártunk. 1 hét alatt jött az eredmény

Alapvetően ugyanaz a kettő.

2017. márc. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Prena Alapot csináltattam, ami csak Down-szindrómát szűr és 75ezer Ft. A kombinált tesztem jó lett, ami feleslegessé tette a többi betegség szűrését. Egy 18. héten észrevett vesetágulat miatt csináltattam meg, szerencsére negatív lett. Állítólag az eljárás ugyanaz mindkét vizsgálatnál, nálam az ár volt a döntő tényező.
2017. márc. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

Én is Prenát csináltattam, még tavaly. A kombináltat kihagytam, a korom miatt úgyis rossz lett volna. A dokim ezt ajánlotta inkább, mondván, hogy Európában legtöbben ezt választják, és több a kutatási eredményük, ezért megbízhatóbb a többinél. Meg olvastam, hogy a Niftynél sokan panaszkodtak késésre, én meg pont karácsony előtt voltam, és fontos volt, hogy még előtte megjöjjön az eredmény. (Meg is őrültem volna karácsonykor, meg akkor akartuk elmondani mindenkinek.) És én is a németekben jobban bízom...

5 nap múlva hívtak, meg voltam elégedve.

Egyébként a Nifty sem tud többet, mint a Prena legbővebb csomagja.

2017. márc. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!