Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megszakadhat a bőröm a hasamon...

Megszakadhat a bőröm a hasamon is?

Figyelt kérdés

2016-ban sajnos pánikbetegség miatt elég hirtelen meghíztam (55 kg-ról 71-re), mert az evésbe menekültem. Ma már én túl vagyok rajta, de a bőröm sajnos nem, a combom belsején és a fenekemen megjelent egy pár piros stria (picik, pirosak és nem igazán feltűnőek, eddig én sem vettem őket észre). Előtte soha nem voltak striáim, a sport miatt narancsbőröm sem.

A férjemmel viszont most kisbabát szeretnénk, és kicsit aggódom, hogy majd a terhességem alatt is meg fog szakadni a bőröm. Ráadásul nagy családot szeretnénk, ami nem egy terhességgel jár. Remélem :D

Tudom, hogy nagy részben genetikán múlik az egész, anyukámnak 45 évesen a mai napig egy sincs, ahogy mamámnak és dédimamámnak sem, épp ezért nagyon váratlanul ért ezeknek a megjelenése.


Szerintetek megszakadhat a bőröm a hasamon?


22 éves vagyok, év eleje óta újra sportolok és most diétázom is.


2017. márc. 25. 20:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Bárhol megszakadhat, amelyik testtájon hirtelen hízol. Comb, felkar, has, derék, mellek is.


Évek alatt elhalványulnak a csíkok így lehet hogy 10-20 év múlva már alig látszik valami azon akik csak ideiglenesen híztak meg, majd visszafogytak.

2017. márc. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!