Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most terhes vagyok vagy nem?

Most terhes vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés
Több mint 1 hónapja szeretkeztem párommal és elélvezett bennem. Abban a hónapban is meg ebben a hónapban is megjött,de én terhesnek érzem magam. Terhesség jeleit nem tapasztalom.

2017. márc. 26. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mégis hogyan érzed magad terhesnek, ha tüneted nincs?
2017. márc. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyan érzésem van és mindig arra gondolok hogy az vagyok.
2017. márc. 26. 16:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Tesztet csinálj.

Ha pozitív a teszt akkor terhes vagy, ha negatív akkor nem.

Ezen túl hogy mik a megérzéseid az nem igazán számít semmit. Még ha lennének tüneteid azok sem jelentenek önmagukban semmit.

2017. márc. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mikor elvileg 3 vagy 4 hetes terhesnek kellett volna lennem akkor csináltam és negatív lett.
2017. márc. 26. 16:29
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Te maximum gondterhes vagy... :) Ha gondolod, menj el nődokihoz, hüvelyi ultrahang, 5 perc alatt megmondja, h mi a helyzet.
2017. márc. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
ha kétszer megjött azóta, és több mint egy hónapja élvezett beléd a párod, legalább 7-8-9 hetesnek kellene lenned. Nem menstruáltál volna egyszer sem. Ezenkívül tüneteid sincsenek, szóval szerintem gondold át ezt újra... Aggódni persze lehet, csinálj egy tesztet vagy menj el orvoshoz (mindkettő meg fog erősíteni abban, hogy nem vagy az).
2017. márc. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!