Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség vagy valami más?

Terhesség vagy valami más?

Figyelt kérdés
Legutoljára február 24.-én jött meg.Gyógyszert már egy éve nem szedek de csak az utóbbi pár hónapban kezdtem el nézni hány naponta jön meg. Az utolsó 2 hónapban 28 napra de előtte 30. napja jött meg. Abban se vagyok biztos, hogy az előző menstruációm első napjának 24.-ét vagy inkább 25.-ét számoljam. 24.-én kezdtem el barnázni és 25.-én véreztem ténylegesen vasárnap már szintén alig menstruáltam. Mivel nem szedek gyógyszert óvszerrel védekezünk minden esetben így nehezen tudom elképzelni, hogy terhes legyek. Nyoma sincs annak, hogy meg akarna jönni. Ötletek, hogy miért nem jön meg? Ciszta esetleg? Másfél hete voltam nőgyógyásznál csak kiszúrta volna.

2017. márc. 27. 17:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem biztos h kiszurta volna . Engem mikor ciszta val műtöttek azt mondták h jobb oldalon van egy . Mutet utan közölték h volt a balon is, had ne mondjam addig hány uh volt ... A lényeg h attól meg h védekeztek terhes Is lehetsz. Kiszakadt a gumi csak nem vettétek észre vagy bármi .... de lehet ciszta is . Menj el és vegyél egy tesztet.
2017. márc. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!