Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Farokcsont fájdalom? Nektek...

Farokcsont fájdalom? Nektek nem volt ilyen panaszotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

12 hetes terhes vagyok kb 8 hetes voltam amik elöszőr jelentkezett. Egyre rosszabb ,ha pihenek kb 10 percet már alig bírok menni,felállni.


2017. márc. 27. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már beletörődtem. Első babámmal időszakosan fájt, már korán, 8-9 hetesen jelentkezett először. Most második babával kb folyamatosan, bár hol jobban, hol kevésbé. Nem mindegy hogy ülök, van ahogy nagyon kényelmetlen illetve nem tudok a hátamon feküdni, akkor is fáj de főleg ha felkelek. Félig ülő pózban se tudok sokáig lenni és úgy is rossz megmozdulni. Hosszabb járkálásnál is fáj de ezt meg főleg első babámnál éreztem, most nem annyira. Én kétlem, hogy ezzel egyedül lennénk.
2017. márc. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sok kismamánál van így. Nekem is fájt.

Néha fájt, néha nem. Reméld, hogy csak átmeneti!

2017. márc. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindhárom terhességemnél ez volt az első tünet, és végig maradt is egész terhesség alatt. Egyáltalán nem tudtam a hátamon feküdni, ha véletlenül mégis hanyatt feküdtem, nem tudtam felkelni :)
2017. márc. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is érzem, bár nekem annak idején még volt repedve a farok csontom, így terhesség előtt is voltak vele gondjaim, ha sokáig félig ülő helyzetben voltam. 10+6 hkm
2017. márc. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!