Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Titeket el szokott-e a ferjete...

Titeket el szokott-e a ferjetek, tarsatok kiserni a vizsgalatokra? A legelso vizsgalaton ott volt-e? Ti elverjatok-e, hogy ott legyen?

Figyelt kérdés
Az en ferjem nagyon ragaszkodik, hogy ott legyen a vizsgalatokon, a baratnoim mar meg is jegyeztek, hogy de jo lenne, ha az ok ferjuk is ilyen lenne mint az enyem.Ebbol gondolom, hogy nem minden ferfi szeret ott lenni.Nekem viszont nagyon jol esik, hogy ennyire erdekli, hogy mi van velem meg a gyerekkel.
2010. máj. 12. 09:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
51%
Nem jött velem, de nem is vártam volna el, hogy jöjjön. Nem szeret várakozni, így csak idegesítene, ha sokat kell várni. A szülésekre se jött, de nekem így volt jó, mert zavart volna az aggódása... Őt is érdekelte, hogy mi van velünk, érdeklődött is, de én érzem magam annyira önállónak, hogy meg tudok oldani ennyit magam is... Egyébként meg nem is várhattam volna el, hogy a vizsgálatok miatt a munkáját hanyagolja... valamiből ui. élnünk is kell...
2010. máj. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
jó, kösz. közben megtaláltam a korábbi kérdések között, hogy beengedik-e az Apukát. már nem kérek rá választ. sziasztok. bocs a kontárkodásért
2010. máj. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Velem minden vizsgálatra eljött az első 8 hónapban, mert sajnos munkanélküli volt 5 hónapig, előtte pedig 3 műszakban dolgozott, akkor is tudta úgy szervezni a munkát, hogy el tudjon jönni. Az 8. hónap végén kapott végre munkát, onnan kezdve egyedül mentem. Még a szülésre is alig ért oda.
2010. máj. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

szia.


én magánhoz járok ami délután, este van. Eddig oda is jött velem mert ugye ott bejöhet az UH-ra és konzultációra. holnap megyek ismét, akkor nem tud ott lenni mert délutános műszakban lesz. da ha ékjjeles vagy nappalos, akkor mindig jött/jön velem. Tegnap a kórházba is jött velem mert azt hittem gond van a babaával. NÁlunk ez természetes dolog. de persze mikor a geneikai UH volt vagy vérvétel akkor nem jött, mondtam ne is jöjjön, felelsleges, úgy sem engedik be!


aztán amint végzek, csörgök is. ha tovább tart, ő csörget hogy mi van már...szerintem az apa érdeklődése természetes reakció, nincs benne semmi különös!


jó babavárást.


20+5 hkm...és szintén első babás

2010. máj. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Utolsonak: Itt most nem arrol van szo, hogy ki mennyire onallo, es mennyire tud megallni a sajat laban, hisz nem a ferjet vizsgaljak, de vannak nok akiknek jol esik ez a fajta tamogatas.Termeszetesen az ember nem varja el azt sem, hogy a munkajat elhanyagolja, de vannak olyanok akik a munka mellett megtehetnek es megse vesznek reszt egy vizsgalaton sem.Nekuk annyibol all az apasag, hogy megcsinaltak a gyereket, azzal kesz.Ide akartam kilyukadni.

A tobbi valaszolonak koszi a valaszokat, olyan jo hallani, hogy ilyen sok erdeklodo apuka letezik.

2010. máj. 12. 10:41
 16/26 A kérdező kommentje:
Bocsi a 10:22-s valaszolonak
2010. máj. 12. 10:41
 17/26 anonim ***** válasza:
52%
egyszer kisért el uh-ra de nem engedték be.azóta nem kísér,és nem is várom el.engem vizsgálnak nem őt.azt meg nem várhatom el tőle h ott üljön órákat még várakozunk.meg 3 szakban dolgozik.
2010. máj. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

10.37-es vagyok!


igazad van, ez nem önállóság kérdése....én sem szeretek várakozni, mégis elkisérem én is a férjemet ha neki van valami vizsgálata és el tudok menni.Pedig ő is felnőtt ember...ő is kibírja ezt a várakozást, legyen az akár két óra hossza is. S mégis jól esik kettesben várakozni.


egyébként most én mondtam hogy holnapra ne vegyen ki szabit külön a vizsgálatért, mert anyum jön velem, alig várja hogy lássa az unokáját "élőben". most szombaton voltunk 4d-n, így a férjem sem nagyon "marad" ki a picur életéből. anyum meg már tűkön ül, alig várja :-) nálunk ez is természetes. szegénykém már a genetikai UH-ra is akart jönni mivel a férjem dolgozott, de mondtam ne jöjjön, úgysem jöhet be!


szóval ez mint írtam nem önállóság kérdése és sajnos tényleg van olyan apuka akinek esze ágában sincs elkisérni anyukát egy vizsgálatra sem.

2010. máj. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

ismét 10.37-es vagyok.


tegnap is elkisért a férjem és 7,15-10,15-ig várakozott velem, miközben ő tudta nincsen gond. de látta hogy én viszont nagyon ideges és ijedt vagyok. most éppen délutános műszakos,későn alszik el ilyenkor (hajnali kettőkor olykor) , mégis felkelt velem....és ez olyan jó! s aztán hazament, betonozott majd ment dolgozni délutánra.

2010. máj. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Ok. Persze, nem önállóság kérdése, igazatok van! Csupán arra akartam kilyukadni, hogy nem minden férfi ilyen. Sőt, 15-20 éve még esély, lehetőség se volt arra, hogy az apát bárhová beengedjék,mikor a felesége, párja babát várt... Ez a mai kor divatja... Épp nem régen hallottam egy riportot a rádióban a témáról, ahol orvosok, pszichológusok beszélgettek... Az volt a beszélgetés konklúziója, hogy sokszor csupán az egyik fél akarja, hogy együtt járjanak a vizsgálatokra, együtt legyenek a szülés alatt és bizony ez sok esetben nem jó...mert sokszor csak az egyik akarja, a másik meg a megfelelni vágyás vagy a viták elkerülése végett megy bele... Ennek közös döntésnek kell lenni.... Egyébként meg nálunk 4 gyerkőc is van. Az elsőknél még nem is lehetett bent sem vizsgálatokon az apa, utána meg már én nem bírtam volna elviselni...
2010. máj. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!