Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Titeket el szokott-e a ferjete...

Titeket el szokott-e a ferjetek, tarsatok kiserni a vizsgalatokra? A legelso vizsgalaton ott volt-e? Ti elverjatok-e, hogy ott legyen?

Figyelt kérdés
Az en ferjem nagyon ragaszkodik, hogy ott legyen a vizsgalatokon, a baratnoim mar meg is jegyeztek, hogy de jo lenne, ha az ok ferjuk is ilyen lenne mint az enyem.Ebbol gondolom, hogy nem minden ferfi szeret ott lenni.Nekem viszont nagyon jol esik, hogy ennyire erdekli, hogy mi van velem meg a gyerekkel.
2010. máj. 12. 09:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Mi már kistesózunk ,és apa majdnem minden vizsgálatra elkisért az elsőnél,de a doki konzervatívabb volt,csak pár ultrahangon lehetett benn.Ez számára nem volt kérdés.Most máshoz járunk(ez is magán)és ott még a hüvelyi ultrahangon is benn volt(a doki hívta be)és ettől nagyon boldog volt,a doki magyarázta neki mi micsoda,szóval aktívan követi az eseményeket! :) a vérvételekre is visz praktikusságból,kocsival hamarabb végzünk,21 hónapos a kisfiúnk aki vár minket a nagyinál.Hozzáteszem hogy maszeknál dolgozik ahol nagyon toleránsak a kispapával ezügyben! Nekem jó hogy velem van! 13hetes km
2010. máj. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Hát igen, nekünk elképzelhetetlen hogy régen szó sem lehetett arról hogy szülésnél is bent legyen a papa. még UH-nál sem...


10.37-es :-)

2010. máj. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Nálunk az első Uhnál még kicsit aggódtam, hogy bejöhet, akkor megnyugtatott az asszisztens, hogy ha az apukát nem zavarja, hogy ott matat a doki, akkor nyugodtan jöhet.

Bejött, ez első uh még nem hatotta meg, valóban csak egy légypiszok volt még csak, a másodiknál majdnem elájult:D a szikhólyagra azt hitte még egy baba:D:D:D a 12hetesen teljesen ledöbbent, hogy már kész babát lát. Az Uhkon mindnél ott volt, a laborokra nem tudott eljönni, nem is volt rá szükség, meg az nstkre nem jött, arra meg minek is.

2010. máj. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Első babát várjuk, 35 hetes vagyok most. A kezdetektől jön velem a Párom mindenhova. Én örülök ennek, mert bátorítást ad, sajnos alapból elég félős vagyok.... Jön azokra az UH-kra is, ahova be sem engedik, de eljön és kintről drukkol, hogy minden rendben legyen. Vérvételekre is jön, orvoshoz is. Talán ha 2x nem volt, akkor is csak azért, mert pont úgy dolgozott és nem tudta elcserélni a műszakját.

Én nagyon örülök, hogy jön velem mindenhova és Ő is így a legnyugodtabb.

2010. máj. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nálunk az első 2 Uh-ra nem tudott eljönni, holnap lesz a 18.heti UH arra elfog, de szegény nagyon fáradt lesz, állandó éjszakás, hajnalban hazaér korán reggel már 3/4 7kor indulunk... nagyon szeretne ott lenni ezen az UH-n, úgy hogy nem fél áldozatot hozni úgy mond :) a 4D ultrahangot viszont direkt a nyári szabira tettük át, hogy akkor ne kelljen időhöz kötni magunkat a meló miatt :) egyébként ez a 18.heti ultrahang az amire tényleg elvárom, hogy eljöjjön, hiszen ő még nem látta a picurit, ráadásul ha a baba is úgy akarja, akkor most megmutatja mije van :) de ha nem várnám el, akkor is jönne :) a többi ultrahangra nem várom el, hogy eljöjjön, mert így is baromi fáradt szegény... majd a 4D UH-n nézegetheti eleget a babát :D:D
2010. máj. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Megegyszer koszi mindenkinek a valaszokat.

Boldog babavarast es jo babazast!

2010. máj. 13. 11:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!