Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetesen 3-as érettségű...

Császár Cintia kérdése:

37 hetesen 3-as érettségű méhlepénnyel ki lehet húzni a végéig?

Figyelt kérdés
Ma voltam dokinál,megijesztettek hogy kicsi a baba. Most 2500 g körül van,és 3-as érettségű a méhlepényem. Elküldtek flowmetriára,ott nem volt semmi baj. De félek hogy valami baja lesz a picinek. Volt már így más is? 37 hkm
2017. márc. 29. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

37 hetesen már nem kell aggódnod. A kis súly (ami azért már nem olyan kicsi), nem olyan vészes. Akár még hetekig is húzhatod, sőt a kiírt időpontig is.


Én egyébként 36+3.hétre szültem, 2680 g volt a kislányom. Az ég világon semmi baj mem volt. 3 nap után mi is mentünk haza, mint a többi kisbaba. Makk egészségesen született. Mostmár 4,5 hónapos, 7 kg.

2017. márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Csitti99 ***** válasza:
Én is pont igy vagyok. 3 . Foku a lepenyem, de nekem mar pár hete és most vagyok 36+4 hetes ikrekkel. Én kórhazban vagyok napi 2 nst + heti 2 áramlas uh. Sztem vegig is ki lehet húzni ezzel. De ikrek miatt nekem csak a 38. Hetig varnak.
2017. márc. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha most megszületne, akkor sem lenne gond. Mikor szültem, volt mellettünk 2500 gramm körüli nem korababa, pici volt, de teljesen egészséges, nem is kezelték egyedi esetként, ugyanúgy bántak vele, mint a 3 kiló felettiekkel. A lepény miatt nyilván figyelnek majd jobban, ha gond van, közbeavatkoznak. Ma már nem kockáztatnak a dokik, ha csak minimális kockázatot is érzékelnek, akkor megindítják, vagy császároznak.
2017. márc. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Anno a lányommal a 36. héttől 3-as volt a lepényem érettsége... 41+4 napra született császárral, mert még beindítás után sem volt hajlandó kibújni! :D

Ne aggódj! Többször megnéznek majd Uh-n, és ha bármi van lépni fognak.

De simán ki lehet húzni a végéig, sőt még tovább is! :)

2017. márc. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Sikerült megnyugodnom kicsit! :)
2017. márc. 30. 15:07
 6/7 anonim ***** válasza:
En ma vagyok 36 hetes, ma voltam dokinál es szinten 3-as érettségu a lepeny. Nem említette, hogy ez gond lenne, de en azért rakerdeztem, végig is ki lehet vele húzni siman, előre ezt nem lehet megmondani. En csak attol tartok, h innentől több uh nincs, csak nstkre kell járnom, ennyi. Szóval nem tudom hogy derülne ki ha a lepeny mar nem latna el rendesen a babat.
2017. márc. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Csitti99 ***** válasza:
6os. Ha az nst eredmenye nem jó abbol kiderul.
2017. márc. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!