Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Labor pisi negatív,7 patikai...

Labor pisi negatív,7 patikai teszt pozitív?

Figyelt kérdés
Ez hogy lehetséges? Ma adtam le a pisimet és negatív lett, furcsáltam majd 2 pozitívat teszteltem itthon.

2017. márc. 28. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Vizeletet kértek hcg-hez? Miért nem vért, én nem értem.
2017. márc. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is furcsáltam, hnap vissza kell mennem ultrahangra.
2017. márc. 28. 18:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a dokinál ugyanolyat vagy kevésbé érzékenyet adnak, mint az otthonid volt, vagy a második pisi előtt kevesebbet ittál és koncentráltabb volt.
2017. márc. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem lehet, hogy egy sima vizeletvizsgálat volt és nem hcg-t kerestek, hanem cukrot, bavit stb. Ez van ráírva, hogy hcg negatív??
2017. márc. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az van ráirva hogy terhessgi próba negatív
2017. márc. 28. 19:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem. Vagy összekeverték.
2017. márc. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Uh-n nem is biztos, hogy látszik. Ragaszkodj a vérből végzett hcg teszthez. Ha nem küldenek, kb. 3000 Ft-ért lehet menni magánban.
2017. márc. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kérdeztem, hogy vérvételre nem utalna e be, mert megint 1 hetet várnom kell így is es pisi meg UH vizsgálat lesz jövő 7 csütörtökön, de hülyének nézett az orvos, mert majd ő tudja... . Remélem már lesz valami.
2017. márc. 29. 14:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem mára hívott uh-ra? Amiről ugyan nem tudom, mit akar megállapítani, csak írtad.
2017. márc. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!