Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Negativ vagy pozitív?

Negativ vagy pozitív?

Figyelt kérdés

Vasárnap csináltam az első tesztet, ami ennél is halványabb volt. Ma reggeli elsőből ezt produkáltam. Szerintetek? Köszönöm a válaszokat!

[link]



2017. márc. 23. 06:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Pozitív GRATULA
2017. márc. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Pozitív :) Gratulálok!
2017. márc. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) de nem kellett volna vasárnap óta erősödnie?
2017. márc. 23. 07:10
 4/22 anonim ***** válasza:

szia .próbálkozz egy másik fajta tesztel a facelléről sok jót hallani hogy megbízható.szabadszemmel nehezen kivehető(nekem).inkább csinálj holnap reggel egy másikat,nehogy becsapós legyen ez a mai :)

sok szerencsét

2017. márc. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Vasárnap ezeket teszteltem.

[link]

Az xepilen vettem eszre egy halvamy jelet ezert csinaltam a masik kettot. A kozepson latszik a legjobban a tobbin a kep nem adja vissza de halvanyan azokon is vannak csikok. Oszinten szolva felek mert tavaly mar volt egy terhessegem ami missed abbal vegzodott

2017. márc. 23. 08:00
 6/22 anonim ***** válasza:
Nemtudom nekem furan nezki. Azert ismételj. Drukkolok
2017. márc. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ez 3 negatív teszt.
2017. márc. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Egyértelműen pozitív. A vasárnapin a középsőn tisztán látom, és az x-epilen is látszik valami. Ne aggódj, tényleg vegyél egy Facellet, nekem még ennyire se volt látható az x-epil mint neked, két nap múlva Facelle egyértelmű két csíkos volt. Gratulálok.
2017. márc. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
főleg az early pergnancy teszten nagyon jól kivehető de a mai x epilen is látszik egyértelműen hogy pozitív :) Gratula
2017. márc. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Az lesz a biztos ha kicsit erosebb lesz.


Ha pedig meg sem kene jonnie, akkor kemiai terhesseg is lehet, az nagyon gyakori.Tesztelj amikor mar par napja kesik.

2017. márc. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!