Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18hetes vagyok, tegnap és ma...

18hetes vagyok, tegnap és ma alig éreztem a babát mozogni, szívhanghallgatóval is nagyon lent hallom. Aggódnom kellene?

Figyelt kérdés
Vagy ez most egy ilyen időszak lenne? Kedden megyünk uh-ra,remélem minden rendben.
2017. ápr. 2. 11:35
 1/8 anonim válasza:
A szülészorvosod megmondja!
2017. ápr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most írtad, hogy máshol hallod. Azaz más pozicióban van, így máskápp lehet érezni is. Sőt nem is mindegyikben lehet.
2017. ápr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt szívhangfigyelőmű, (orvosom nem ajánlotta)de két naponta be kellett járnom ráhallgatni, és még nagyobb babánál (több heten konkrétan 25nél) is előfordult hogy én semmit nem éreztem a szívhangja alapján meg jó kis buli ment odabent :D

Kicsi még teljesen normális hogy gyengébben, vagy netán nem érzed, de attól ő jól van!

2017. ápr. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Ne aggódj feleslegesen. Baj, akkor van ha egyáltalán nem érzed 24 óráig. Akkor jobb felkeresni az orvost.


De mivel neked mozog (csak épp nem annyit), és hallod a szívhangot is, ezért valószínűleg semmi baj nincs, csak pozíciót váltott, így kevésbé érzed a mozgásait.

Neked is vannak napok mikor nem vagy olyan aktív, többet pihennél/pihensz.


Én nem is értem ezeket a szívhang figyelőket. Úgy az őrületbe tudja kergetni az egyébként parás kismamákat, hogy az valami szörnyű.

2017. ápr. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3as vagyok,

Igen nekem is ezért nem ajánlotta, vagyis inkább tiltotta az orvos, magas vérnyomás mellett, pedig problémás terhesség volt.

2017. ápr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
19 hetes leszek hetfon es szinte ujjongok ha egy nap 1x erzem hogy megrug vagy mocorog....szoval ne aggodj. Nincs valoszinu problema,plane ha hallottad a szivvereset.
2017. ápr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tobb orvos es szülésznő mondta nekem h a szivhang figyelo kutyu tossz hatassal van a babakra es artalmas is! Ezért sokszor van hogy össze guboznak es meg sem mozduknak amig erzik ezeket a hullamrezgo hangokat. Nem erti sok orvos sem a kismamakat hogy miért bantjak a sajat babajukat ezzel. Lehet h nalad is van. Megérzi es inkabb elbujik...
2017. ápr. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

23 hetes vagyok, én még nem is nagyon érzem a babát... maximum ha fekszik... de napi szinten többször érzem, ha ficereg, de még rúgások nincsenek. Tegnap nekem is inaktív volt a szokotthoz képest. Este fekvéskor sem jelentkezett meg hajnalban sem... szívhang figyelővel megnyugtattam magam. Front érkezett lehet ezért ilyen lustik :)


17-18 hetesen én is gyakran lent találtam meg a csontomnál... furcsa is volt XD De még nagyon picik és van helyük bőven. Ne aggódj, ha naponta egyszer bejelentkezik most még elég. Később majd az lesz a baj, hogy jaj csak meg ne mozduljon :D


Amúgy is, ha hallod szívhang figyelővel akkor nincs gond :)


Jó egészséget :)

2017. ápr. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!