Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincs remény? Missed ab lesz?

Nincs remény? Missed ab lesz?

Figyelt kérdés

Utolsó mensim február 4 32napos ciklusaim vannak és a luteális szakaszom rövid. Március 13.án nem látszozt semmi hcg 1120 márc 16 hcg 2580 szabályos petezsák 6-7mm. Ma április 3 4mm embrió pulzáció nélkül.

Reménytelen?


2017. ápr. 3. 18:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem biztos! Lehet, csak később fogant. Doki mit mondott?
2017. ápr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szerdán újra ránéz, mát bent a kórházban és ha nem nő, nem fejlődik reggel műtét. Szerinte ne nagyon reménykedjek ;(

Tudom ő az orvos neki kellene hinnem....

2017. ápr. 3. 18:36
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem meg igenis reménykedj, amíg nincs kimondva, hogy baj van. Mi van, ha később fogant? nem vagy te sem robot, a szervezeted sem... Ne aggódj amíg nem muszáj!!Én drukkolok
2017. ápr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint elvileg a 8. héten vagy papír szerint (úgy értem, a normál 28 napos ciklussal számolva, ahogy általában a dokik nézik, akkor is, ha hosszabb a ciklusod) vagyis elvileg már kellene látnia szívműködést akkor is, ha később fogant. Egyébként nem véletlen, hogy 2x is megnézik uh-n (2 külön doki) pár nap eltéréssel, mielőtt műtőbe küldenek (2 missed ab-on vagyok túl, 8-10 hét között halt el, tudom, mit érzel) Nem mondom, hogy lehetetlen, hogy élő embriót találjanak a legközelebbi uh-n, de nem is akarlak hiú ábrándokba kergetni. Sok lelki erőt kívánok a feldolgozáshoz, ha esetleg műteni kellene !
2017. ápr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia ..mintha en irtam volna ...

Utolso menstruacio februar 2 ....marcius 13 an 6 mm ures petezsak ...marcius 20 an 6mm embrio szivhanggal...mult het szerdan nem volt szivhang es az embrio sem fejlodott maradt 6mm ....nekem is szerdan kell visszamennem orvos szerint nekem is veteles lesz a vege ...mi lassan 10 eve probalkozunk ez lett volna az elso terhessegem remelem legalabb ebbe nem hasonlo a tortenetunk es te nem ilyen regota probalkozol a teherbeesessel .....minden jot kivanok neked !!!!!!!

2017. ápr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egyrészt ragaszkodj egy újabb vérvételhez.

Másrészt ha nincs pulzáció, még a 6-7. hét előtt elhalt, ilyen pici terhességet felesleges lenne műteni.

Szóval én a helyedben várnék...

2017. ápr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Másfél éve próbálkozunk...

Sajnos semmi gprcs, semmi vérzés, és progit szedtem nem tzdom ez visszatartja e a vetélést

2017. ápr. 3. 21:06
 8/13 anonim ***** válasza:
Utrogestant hasznalok en is meg szerdaig allitolag ez visszatartja a vetelest ...szerdan ujra megnez ....kivanom mindkettoknek hogy egy hatalmas nagy csoda tortenjen es dobogjon a kicsi szivecske
2017. ápr. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi van veled ?
2017. ápr. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szia, köszönön a kérdésed, túl vagyok a műtéten. Nem is nőtt a 2nap alatt így bele kellett nyugodnom, amennyire ilyenbe lehet.

Maga tény rosszabul esik munt gondoltam...

2017. ápr. 7. 07:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!