Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem szeretnék sokat hízni,...

Nem szeretnék sokat hízni, minden reggel gyümölcsöt eszem ebédre levest vagy vettem sokmagvas tönkölybúzakenyeret azt az igazi feket kenyeret. Ennyitől nem fogok 20-30kilókat hízni és a babám is megkap mindent amire szüksége van ugye?

Figyelt kérdés
2008. okt. 13. 12:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
45%

Egy lényegi kérdést elfelejtett mindenki! Nagyon sokban függ az alkattól, ezt írtátok, de az életkortól még több!! Én pl. egészen 25 éves koromig símán leadtam 2 hónap alatt 10 kg-ot, viszont azután és 30 felett már az 1-2 kg mínusz is kínok alatt megy le. Szóval, ha valaki 30 felett lesz terhes és amúgy is hízékony, egyre kevesebb az esélye, hogy könnyen le tud fogyni. Annyi az egész, hogy vigyázni kell, nem szabad esztelenül falni a szénhidrátot, helyette az egészséges, természetes élelmet kell fogyasztani.

Aki(k) azt mondják, hogy a 15-20 kg-os hízás normális, biztos úgy is gondolják, de abban azért nem vagyok biztos, hogy akár a férjük, akár saját maguk szívesen néznek magukra, arról nem is beszélve, hogy a babának sem jó ha az anyuka nagyon sokat szed magára.

Szerintem az őszinte véleményeket nem kellene lepontozni, azért, mert valakinek nem tetszik...

Arról nem is beszélve, hogy a kérdés kiírója pontosan azért fél attól, hogy el fog hízni, mert hajlamos rá!

2008. okt. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!