Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen volt a kombinált teszt...

Milyen volt a kombinált teszt eredményetek? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma voltunk kombinált teszten és kicsit megijedtem az eredménytől. A vérerdményem okés,igazából minden jó csak a tarkóredő 2.9 ami kicsit magas azt mondta a genetikus. Orrcsont jól látható. Down-kór esélye 1:570 hez,így az eredmény negatív. Az montda érdemes egy vérvizsgálat ami kizárja,csak az ára 75-200.000 ig terjed,és én nem látom indokoltnak.


26 éves vagyok,és 13 hetes 5 napos. Köszönöm a válaszokat.


2017. ápr. 4. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:

A Prenatestre gondolt, az 75 000 Ft, és 99,9%-os megbízhatósággal megmondja, hogy beteg a baba vagy nem.

Én nem voltam kombinálton, csak a Prenán, mert idősnek számítok, és a korom miatt rossz eredményt adott volna.

A kombinált teszt csak egy becslés, tehát nem igen vagy nem, 570 ilyen eredményből 1 baba lesz beteg. Ha te nem félsz attól, hogy te vagy az az egy, akkor ne vizsgálódj tovább. Én ennél aggódósabb vagyok.

2017. ápr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

En 35 multam, NT 1,7 mm volt, kombinalt teszt eredmenye pedig 1:7000-hez Down-ra. Czeizel intezetben csinaltak, nem tudom, hogy az eletkort bele kalkulaltak-e. De ott 1:250 es 1:1000 kozott koztes kockazati ertek szerint szinten tovabbi vizsgalatokat szoktak javasolni.

Neked kell eldontened, hogy szeretnel-e tovabbi vizsgalatot, bar ha az orvosod javasolta (meg ha csak protokol szerint is), akkor erdemes megfontolni.

Hallottam mar olyat is hogy ennel rosszabb eredmennyel szulettek egeszseges babak, es forditva.

En megcsinaltatnam ilyen eredmennyel, mert nem akarnek azon aggodni meg honapokig hogy mi van ha...mi alapbol preva vagy nifty-re keszultunk a korom miatt, de olyan jo lett a kombinalt eredmenye, hogy az orvosok nem lattak indokoltnak.

2017. ápr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia, 29leszek anyáron, akkr jön a hugi ,nálunk pont a tarkóredő volt jó,1,2mm,míg a véreredmény 1:85öt dobott ki,chorionbiopsziára küldtekm az alapján egészséges kislányt várunk :)

unktesóknál 3,4mm volt,egészséges 4éves kisfiú

2017. ápr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 28 eves vagyok.kombinalt teszt 1:6900 hoz nxakiredő 1.7 orrcsont lathato volt.A kisfiam down szindromas lett.az amniot nem ajanlottak fel.mivel minden eredmenyem jo volt es a korom se indokolta.ennyit a kombinalt tedztről!menj tovabb a vizsgalatokkal!
2017. ápr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!