Kis Nikó kérdése:

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Barátommal veszítettem el a szüzességemet.. Az utáni nap mikor elmúlt a menstruációm.. Gumi nélkűl csináltuk. Nem szedek semmit.. Lehetek esetleg terhes? Vagy hány százalék kb?

2017. ápr. 4. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Lehetsz. Mindegy melyik, hanyadik napon szexeltek, ha nem védekeztek akkor teherbe eshetsz.

50-50%.

2017. ápr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Uhh köszönöm
2017. ápr. 4. 21:51
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
tényleg ennyi eszed van? most veszted el a szüzességed és még védekezni sem védekezel... hát gratulálok hamar terhes leszel ilyen felőtlen vagy. ezek a mostani fiatalok szánalmasak és idióták,már elnézést nem vagyok öreg 28 éves vagyok de csak fogom a fejemet...
2017. ápr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok.. Nem gyerek.. Én kérek elnézést.. Normális válaszokat kértem..
2017. ápr. 4. 22:02
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Ennyi idősen még nagyobb gáz, hogy alapvető dolgokkal nem vagy tisztában...

A 13 éves lányom felvilágosultabb mint te, pedig még marhára nem érdeklik a fiúk ilyen formában.

2017. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem ezt kérdeztem szerintem.. Miért nem lehet normális választ adni?..

Ittunk az este.. És eröltette.. Így történt meg.. De nem ment el..

2017. ápr. 4. 22:09
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
azért nem kell az ördögöt a falra festeni, nem olyan nagy az esély, de azért nem is lehetetlen. gondolom, ha nem védekezel, nem lenne gond egy gyerkőc ;)
2017. ápr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

Most erre mit lehet mondani? Minél idősebb valaki annál nagyobb rejtély, hogy mért tesz fel ilyen kérdést...

Én nem gondolnám azt, hogy 22 évesen ne tudnád pontosan, hogy hogyan fogan a gyerek...

Az alkohol sohasem indok, te töltötted magadba, az meg, hogy nem ment el benned... nézz utána: előváladék aztán mormolj el 2 imát is.

2017. ápr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen illene tisztában lenned azzal (ha már nagylány módjára élsz nemi életet), hogy nem kell ahhoz elmennie benned, hogy teherbe ess.

Elég az előváladék is (mivel tartalmazhat spermát). És ha az távozik, se te, sem pedig a fiú nem veszi észre. Főleg nem ittas állapotban.

Baj nem lehet belőle, max.egy gyerek!

2017. ápr. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!