Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen nem baj ha egyatalan...

5 hetesen nem baj ha egyatalan nincs mindjart megjon erzesem?

Figyelt kérdés
Faj a cicim megvan nagyon duzzadva, de a megjon erzest csak a nemvart napjan ereztem azota nem. A derekam faj. Feher folyasom van. Szerintetek mikor menjek orvoshoz? Igazabol ugy terveztem, hogy 6 hetesen megyek mert akkor lehet, hogy mar van szivhang, de mivan ha nem jo helyen van, nem tudom mitevo legyek.
2017. ápr. 5. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Telefonalsz a dokinak es o ad idopontot.

Ha nincs sajat orvosod akihez jarni szoktal, 6-7. korul erdemes, akkor mar lesz talan szivhang, en dokim mindig ilyenkorra hivja eloszor a kismamakat.


Tunetek: ilyen korai terhessegnel a verzesen, barna vagy rozsaszin folyason vagy nagyon eros gorcsokon kivul minden normalis.

2017. ápr. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem baj ha nincs mindig mensis érzésed.

Nekem sincs minden nap. Van hogy csak este érzem egy kicsit, másnap meg napközben érzem 1x-2x. Teljesen normális. A tünetek sem egyformán erősek minden nap.

Nekem a "mensi napján" le akart szakadni a derekam és görcsöltem is, másnapra elmúlt.

Én tegnap voltam dokinál. Mensitől számolva 6+3 hetes, de uh alapján pár nappal kissebb, kb 6 hetes, dobog a szíve, és minden rendben.

Leghamarabb 6 hetesen menj, akkor valószínű már van szívhang, de az se baj ha megvárod a 7. hetet.

Nyugodj meg és ne stresszelj. :)

2017. ápr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Dejó neked! :) biztos nagyon jo erzes volt hallani ! :) megprobalok nem stresszelni, csak kibirom ezt az egy hetet :) van mar hanyingered?
2017. ápr. 5. 10:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon jó érzés volt látni, és hallani is. :)

Kb 5 napja van hányingerem, hányni még nem hánytam, csak öklendezésig jutottam, remélem ettől nem lesz rosszabb. :)

Egy hét az már nem olyan sok, nekem 2 hetet kellett kivárnom :) Türelem és kitartás :) Kívánom hogy minden a legnagyobb rendben legyen. :)

2017. ápr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! :)
2017. ápr. 5. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!