Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhességnél (fogantat...

6 hetes terhességnél (fogantatástól számolt! ) normális, hogy az ultrahangon csak a petezsák látszik? 1 hét múlva kell újra mennem, de nagyon izgulok.

Figyelt kérdés
[link]

2017. ápr. 6. 09:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nálam nagyjából ugyanez volt a helyzet. Február 9-én vokt az utolsó menstruációm,aszerint ma vagyok 8 hetes. Múlt héten voltam dokinál akkor mi is csak egy petezsákot láttunk, tegnap kellett visszamennem. Tegnap már 6 mm vokt a kis embriónk szívhanggal. Doki szerint egy héttel fiatalabb.
2017. ápr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Negyedik gyermekem :)de így 40 fele, az ember jobban parázik...pedig tudom nem kéne.első kettőnél nem volt semmi izgalom, harmadiknál már volt, de szerencsére egészséges mindegyik :)Köszönöm a bíztató válaszokat :)
2017. ápr. 6. 16:02
 13/16 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is ez volt. Sajna mehen kivuli lett. De neked szurkolok hogy minden rendben legyen!
2017. ápr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
sajnos a mai ultrahangon is csak üres petezsák látszott :( egy világ omlott össze bennem :( keddre kaptam időpontot a műtétre.azóta csak sírok.....tudom hogy a másik 3 miatt össze kell szednem magam, de nagyon fáj :(
2017. ápr. 12. 17:06
 15/16 anonim ***** válasza:
Borzasztóan sajnálom!!! :-( Én is a negyediket várom. Harmadjára...
2017. ápr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom én is! :(((( Kitartás!
2017. ápr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!