Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon szépen meg köszönnem a...

Csak egy nő kérdése:

Nagyon szépen meg köszönnem a valaszaitokat! Csináltam tesztet a második csík nagyon nagyon halvány ez lehet pozitív?

Figyelt kérdés
Tüneteim az a gyakori vizelés rengeteget eszem kívánok ételeket. De nem vagyok biztos benne hogy terhes vagyok jovoheten kéne még jönnie 19. en. Valaszaitokat előre is köszönöm szépen!!!

2017. ápr. 10. 18:49
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
50%
Az enyém nagyon halvány volt, annyira nagyon az elején csináltam. De ott volt, így kövi héten mentem dokihoz, aki igazolta, hogy terhes vagyok. Szóval nem kell 30 db tesztet csinálni. Ha látsz halvány csíkot, akkor biztos ott van, csak még kevés a hcg hormonod. Ha nagyon nem vagy biztos a dolgodban, akkor csinálj pár nap múlva még egyet, és ha az is halványka, akkor is menj dokihoz.
2017. ápr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Igen nagyon kíváncsi vagyok nagyon szeretném a párommal már régóta tervezzük a babát. Remélem babás vagyok!!!
2017. ápr. 10. 18:56
 3/33 anonim ***** válasza:
22%
feltenned a kepet a tesztrol ? mert en is igy vagyok , kivantam sok mindent :D egesz nap majonezet ettem volna :D es nekem is 18-19 en kellene megjonnie , de meg nem merek tesztelni , giondolom nem mutatja ki !!!! koszi
2017. ápr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Szio. Attol, hogy halvany attol meg ott van:) Eleg koran teszteltel nem is lehet erosebb. Nekem is alig latszik,sot van hogy eltunik, ha nem eleg koncetralt a pisi... voltam dokinal es ott a felritkulas.
2017. ápr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
utolso hanyadik ciklusnapon teszteltel ? kep ? szeretnem latni , az elozo valaszolo vagyok !!
2017. ápr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a valaszaitokat.. Hiába töltenek fel képet az igazság az hogy nem látszana... Nem tudom mi van velem de a melleim is feszülnek..... Már nem tudom mitcsinajak alig várom a 19.et hogy kideruljon mert nagyon de nagyon szeretném ha terhes lehetnek... :(
2017. ápr. 10. 20:59
 7/33 anonim ***** válasza:
en is ugy vagyok ,de feltolthetned azert , nezzem meg :D legyszives ")
2017. ápr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
3-es =5 os vagyok , nekem is feszulnek a melleim
2017. ápr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
24%
te most viccelsz ugye?? még 9 nap mulva kell megjönnie a mensidnek de már pozi a teszted? hát kétlem.
2017. ápr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Hol tudom fel tölteni a képet? Kedves utolsó hozzá szóló. Én nem aszt mondtam hogy pozitív én kérdeztem!
2017. ápr. 10. 21:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!