Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Altatnatok a ujszulott babatok...

Altatnatok a ujszulott babatokat otthon allithato magassagu utazoagyban?

Figyelt kérdés

Teljesen felszereltet neztunk a neten...beletennenk a kokuszmatracot is.

Velemenyek?



2017. ápr. 11. 06:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Miert ne? Mondjuk nalunk rendes fa babaagy van, de nagyon sokat voltunk nagyszuloknek icipici koraban is, es ott egy eleg draga szuper utazoagy van. Ugyanolyan jokat aludt benne mint az itthoniban :)
2017. ápr. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

Mikor a fiam szuletett, nappal ilyenben aludt. (a haloszoba az emeleten van, oda nem vittem fel nappal, igy a lenti kisszobaba allitottuk fel az utazoagyat) o mondhatni h meg jobban is aludt benne. Mivel puha az oldala, nem utotte be magat, mikor forgolodott es ez miatt nem is ebredt fel erre.


A lanyom viszont rosszul alszik az utazoagyban, mivel zavarja a hangja. (az a suhogo-sistergo hang, amit mozgasra az anyag kiad)


Szoval abszolut gyerekfuggo, de egy probat meger. :-)

2017. ápr. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Mivel a gerincének a matrac a lényeg, kiesni meg nem fog belőle, szerintem nyugodtan. Ha légzésfigyelőt is szeretnétek, azért nézzétek meg, hogy a vezetéke ki tud-e bújni rajta valahol.

Inkább hosszú távon kérdéses, hogy nem zavarja-e, ha nem lát ki rendesen, nem tud bele kapaszkodni felálláshoz. (Mieinknek a járóka volt utazóágy és ezekért nem szerették.) Ill. sokan azért vesznek kiságyat, mert leszerelve az egyik oldalát kb. 2-4 éves korig még használatban lehet gyerekágyként.

2017. ápr. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Újszülöttnek megfelel, de hosszabb távon nem jó szerintem, amennyiben rendes faágy helyett szeretnétek tartósan használni. Ha már álldogál, ugrabugrál az ágyban, nem elég stabil. Alkalmilag megfelelőkésőbb is, de faágy helyett szerintem nem. Nem beszélve arról, hogy árban sem jöttök ki jobban, a sokféle tartozékos, állítható utazóágyak árban verik az egyszerű fa rácsoságyakat.
2017. ápr. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat !

Akkor megnyugodtam ,hat kb 2 eves koraig szeretnenk ebben altatni ha tetszik neki :)

Utana lesz neki normal agy persze kisebb mint egy felnott es mely h ne essen le rola :)

2017. ápr. 11. 08:07
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Én nem. Sokkal jobban megtapad a por a hálón, mint a rácson. Plusz a rács sokkal jobban szellőzik. A rácson ha kinéz, nem zavarja a szemét, de az utazóágy sűrű hálója biztos. Nem véletlenül utazóágy a neve.
2017. ápr. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Megkerdezem majd vedonom velemenyet is legkozelebb :)
2017. ápr. 11. 08:15
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha halos, akkor nem szabad. Nem lat ki belole, nem tud fokuszalni a szemevel, ergo tonkreteszed a szemet!

Ezek nem veletlen csak alkalomra vannak.

2017. ápr. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ilyet nezegettunk


[link]

2017. ápr. 11. 13:05
 10/13 anonim ***** válasza:

én ilyenbe nem tenném, csak utazáskor, tényleg nem szellőzik.

Még a kiságyra se tettünk rácsvédőt, sokkal egészségesebb anélkül, jobban szellőzik, jön a nyár, nem kell a plussz réteg. Ha meg majd felall stb, akkor lehet oda tenni valamit, hogy meg ne üsse magát...


A kókuszmatrac pedig csak parasztvakítás. Viszonylag drágán eladni a semmirevaló alapanyagot...a 90-es években még lábtörlő készült belőle...

2017. ápr. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!