Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a rosszabb, ha megrövidül...

Mi a rosszabb, ha megrövidül a méhnyak vagy ha kinyílik a méhszáj?

Figyelt kérdés

29.héten voltam utoljára dokinál, akkor a méhnyak már csak 1000 volt. 1 hét múlva kell visszamennem. most vagyok a 32.hétben.

szinte egész nap fekszem, vagy félig ülő félig fekvő helyzetben vagyok. alvásnál is meg van emelve a medencém, egyszóval megteszek mindet, hogy legalább a 36.hétig kihúzzam!

segítsetek!

köszönöm!


2008. okt. 13. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj!Nekem a méhszájam is kinyílt 25 hetesen és mégis úgy kellett noszogatni a kis embert a 41. héten,hogy gyerünk kifelé!Pihenj sokat,de azért egész nap nem kell feküdnöd,egy kellemes séta a friss levegőn mindennap kell!
2008. okt. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! 30 hetesen voltam vizsgálaton, amikor a doki mondta, hogy megrövidült a méhnyak (méhszáj zárt). Másnap be kellett feküdnöm a kórházba, mert akár koraszülés is lehetett volna a vége. 1 hónapig bent voltam, nem kelhettem fel az ágyból, csak pisilni és zuhanyozni!!

Úgyhogy, nem ajánlom a sétát, folytasd azt, amit eddig csináltál, az a lehető legjobb megoldás!!! Állandó pihi!!

39 hetes kismama!

2008. okt. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!! arra gondoltam, ha a dokim úgy látta volna, h nagyon nagy a gond, akkor be kellett volna fektetnie. nem? nem is tudok sokat talpon lenni, mert fáj a hasam és rögtön le kell dőlnöm! nem akarok a koraszülött osztályra kerülni!

sok sikert neked is!

2008. okt. 13. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A 23 héten c2100 lettem. Azonnal szigorú fektetésre fogtak és emelték a magnézium adagot, hogy a koraszülést elkerüljem.

Van egy ötéves kislányom és egy párom, aki egész nap dolgozik. Segítség meg csak 100 kilométerrel arrébb. Muszáj vagyok elvégezni a napi teendőimet, de közben. meg utána szigorúan fekszem.

A fekvéssel nem ártasz. Ha tudsz és jól esik a séta, akkor sétálhatsz is szerintem, de ne vidd túlzásba.

Én a 32 héten vagyok most és nem nyíltam tovább.

Boldog babavárást!

2008. okt. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát neked sem könnyű a helyzeted:( nekem csak 12 kutyát kell ellátnom..... ez sem egyszerű. szintén a segítség 80km-re van:( anyu 2 hetente jön és akkor segít amiben csak tud!! hétfőn megyek dokihoz és nagyon remélem nem nyíltam ki!!!

kitartást neked is!

mennyi magnéziumot szedsz???

2008. okt. 15. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!