Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikos terhességnél tényleg...

Lombikos terhességnél tényleg nem szabad szexelni? Akkor sem ha minden rendben? Ti szexeltetek?

Figyelt kérdés
5+2 hetes vagyok, de már most nem bírom. Doki nem mondott semmit erről. Nem vérzek /véreztem egy cseppet sem eddig. Kicsit görcsölget itt ott a hasam, de ikreket várok.
2017. ápr. 12. 08:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
24%
Beulti...ez lombikos szleng?😮
2017. ápr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
40%
11-es undorító vagy! Nekem most hétfőn volt a beültetésem, eszembe sem jutott volna megkérdezni, hogy szabad-e, mert azt gondoltam, nem. Erre a biológus, és az orvos is magától mondta, hogy a beültetés után 2-3 nappal nyugodtan lehet, csak ne valami óriási hevességgel. És a doki még azt is mondta, hogy ilyenkor a sperma segítheti a megtapadást.
2017. ápr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
22%
12-es, miert is?! Beulti... Nemelyeknek az esze is elmegy.
2017. ápr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
82%

Lombikkal lettem ikerterhes. Nagyon vigyáztunk; ezért leszívástól már egyáltalán nem szexeltünk. Ameddig tartott, addig álomterhességem volt: semmi panasz, semmi rosszullét. Sajnos ennek ellenére a 20. héten mégis elvetéltem a gyermekeinket, és annak sem volt semmi előjele; csak amikor már nem lehetett semmit sem tenni...

Akkor sem kockáztattam a szex-szel semmit, és a következő beültetés után is így fogunk tenni. Nekünk a gyerek a fontosabb... Kibírható.

2017. ápr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
57%

Kérdezd meg az orvost, nem a többi kismamát. Én itt olyanokat olvasok gond nélkül teherbeesőktől is, hogy hihetetlen. Ezt se csináld, azt se csináld, semmit se szabad, csak zabálj kekszet, meg pogácsát félóránként...


Nekem az orvosom az első vizsgálatnál annyit mondott, hogy mindent lehet csinálni, szexeljek, sprotoljak, sőt minél többet sportoljak, majd ha valami van, ezen csak akkor kell módosítani, addig pont, hogy nem. És minél kevesebbet egyek. Neki az a véleménye, ha mozástól meg szextől megszakadnának a terhességek, akkor kihalt volna az emberiség és abortuszra se lenne szükség. Nem is volt semmi bajom. Emlékszem még a lovaglásra is azt mondta, hogy azt is csak akkor hagyjam abba, ha már akkora hasam lesz, hogy nem kényelmes, addig meg csak nem kell leesni, de leeshetek a lépcsőről is, meg az nem terhesen se jó ötlet, amúgy nem árt semmi ilyesmi. Volt olyan ismerősöm, aki meg még a bicajra se ült fel "terhes vagyok" felkiáltással, csak kifeküdt 9 hónapig anélkül, hogy bármi baja lett volna...

2017. ápr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
hú. Nagyon vegyesek a vélemények. Persze akinek rossz tapasztalata van az ellene van akinek nincs az meg nincs. Hát majd meglátjuk, hogyan haladunk és a doki is mit mond és én is hogy érzem magam. egyelőre én is nagyon aggódom a babákért. De látjátok, hogy legtöbbször vigyázás ide vagy oda megvan a baj. Mindenképpen a lombikos orvossal kell megbeszélnem. Amúgy igen a beülti az lombikos szleng. Nem tudom miért van minden nem magyar irodalmi szabályzattól eltérő szóval bajotok. Mindenki magyartanár itt? kit érdekel egy kis szleng lombikos tortúrák közepette. :)
2017. ápr. 12. 17:36
 17/18 anonim ***** válasza:
89%

11-eskének örülni kéne hogy nem ismeri a lombikos "szlengeket" és nem beugatni ha nem tud semmit az egészről. :)


Kedves Kérdező, ikres lombikos vagyok(még korai), nekem azt mondta a doki hogy a házasélet kerülendő.

Gratulálok és boldog babavárást! :)

2017. ápr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat. Nem csinálunk semmit, mert el is ment a kedvem tőle. Nagyon féltem oket.
2017. ápr. 14. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!