Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikosok! Volt hányingeretek...

Lombikosok! Volt hányingeretek az első trimeszterben? S mikortól?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, nálam semmi nem utal a terhességre, de a teszt pozitív.

2017. ápr. 12. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ma vagyok 11+5 napos, lombikos kismama. Picit émelyegtem 3 alkalommal, először 1,5 hete. Ma reggel volt hányingerem, hánytam is, de eddig nem. Ezen kívül semmi tünetem nincs.
2017. ápr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia először is gratulálok :-) :-) :-)

Másodszor én is lombikos kismama voltam és ugyan ezzen aggódtam aztán a 7.-8. héten meg is jött a várt hányinger aztán onnantól kezdve reggel délben este hánytam egész az elsö trimeszter végéig.

Utána már bántam is hogy mért akartam ezt :-) :-) :-),de ilyenkor az ember szeretne mindent érezni, hogy tudja ott van a pici a pocakban.

Legalábbis nálam így volt. Szerintem örülj hogy nem hánysz mert nem jó érzés egésznap rohangálni a mellékhelységbe :-) :-) :-).

2017. ápr. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most vagyok félidős, és semmilyen tünetem sincs továbbra sem :), annak ellenére, hogy a laborok és az ultrahang mindig mindent jónak talál, és persze kezd picit növekedni már a pici. Ezek szerint mázlista lehetek. :)
2017. júl. 24. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!