Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Te hogy élted meg, hogy...

Te hogy élted meg, hogy terhesség alatt meghíztál?

Figyelt kérdés

Két felsőm, egy kardigánom és egy nadrágom van. A többit kihíztam. Amikor ki kellett dobnom őket, elsírtam magam.. párom azt mondta, vesz nekem újakat, de mondtam, hogy erre az egy hónapra ne, úgyse megyek sehova az nstken kívül. Ti hogy bírkóztatok meg azzal a tudattal, hogy meghíztatok?

37hkm


2017. ápr. 12. 15:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Akkor nem erdekelt. Aztan megszuletett, felev alatt ledobtam 20 kilot a szoptatas abbahagyasakor. Ugyanis en meg szoptatas alatt is hiztam 4 kilot!
2017. ápr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért dobtad ki? Szülés után még simán jó lehet az, ami most 37 hetes hassal nyilván nem megy fel.

Szoptatás után meg majd lefogysz.

2017. ápr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk nem értem miért dobtad ki?!

ki tudja mennyire fogsz le szülés után? ráérsz akkor szelektálni.

vegyél vmi csini ruhát, amiben szépnek érzed magad, az segít

2017. ápr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Semmi extra. A terhesség hízással jár, ez természetes. Nincs mit "megélni" rajta.

Kidobni tényleg hülyeség volt, szülés után ha szerencsés vagy, simán újra hordhatnád a régi ruhákat.

Az lenne fura, ha 37 hetesen jók lennének rád a régi ruháid.

2017. ápr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%

Hála aterhességi cukromnak, nem híztam.

A hasam nőtt csak, de egyszerűen sztreccs anyagú pólókat vettem, ami nőtt a hasammal együtt. A kabátot meg egy idő után nem gomboltam be, szerencsére nem vagyok fázós.

Hátulról nem is látszott, hogy terhes vagyok, még az utolsó napokban sem. A munkahelyen állandóan ugrattak, hogy úgy nézek ki, mint aki dinnyét lop a pólója alatt.


Aztán szülés után úgy megörültem, hogy vége a diétának, hogy bumm, 10 kg feljött. Mivel nagyon alacsony vagyok, ez rettentő sok. Még csak a terhességgel se mentegethetem magam, mert tényleg az össze-vissza kajálás és a kevés mozgás miatt híztam meg.

2017. ápr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
18%
Sehogy, mert nem híztam semmit.
2017. ápr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
Akkor nem zavart, bár érzékeltem, hogy feszülnek a nadrágok. Ez kb. 5-6 kiló pluszt jelentett. AZtán szülés után tudatosult igazán, hogy ez bizony nem csak a babára ment. Szoptatás alatt még rosszabb lett a helyzet és csak évekkel később nyertem vissza a súlyom. Fokozatosan kezdett el zavarni a dolog és aztán tettem egy elhatározást, hogy márpedig visszafogyok. Kemény volt az a pár hónap, de megérte.
2017. ápr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
50-rol 60 kg lettem kb. Mindharom terhesseg alatt. Eszembe sem jutott kidobni semmit.
2017. ápr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
77%

A lányomnál nagyon sok édességet ettem, a Nutella, jégkrémek és különböző csokik állandó kiegészítői voltak a konyhánknak. Nem is mozogtam annyit, és hamar feljött az a plusz 14 kg. Akkor nem éreztem, hogy ez vészes lenne, bár én rendületlenül növeltem a ruhatáramat is, kismamaként is csinosan öltözködtem.

Szóval terhesen nem zavart, de rajtam maradt 8 kg és az már egyre inkább. De diétával és sporttal a lányunk fél éves kora előtt megszabadultam tőle.


A fiamnál már figyeltem az étkezésre, mozogtam is rendszeresen és akkor csak plusz 2 kg maradt meg, ami már igazából semmi volt.


Egyik terhességemnél sem zavart amúgy, mert nem látszott rajtam, nem lett csíkos a bőröm és tudtam, hogy vagyok annyira elszánt, hogy hamar megszabaduljak a kilóktól.

2017. ápr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%
Én nagyon rosszul, szóval azért megértelek. Tudtam, hogy csak a hasam nőtt, de az hatalmas lett. Folyton arra gondoltam, vajon hogyan fog kinézni, ha megszületett a gyerek. 55 kilóról indultam és 68 voltam a terhességem utolsó napjaiban. Ez nem volt annyira sok, mert 173 cm vagyok. Nekem elég negatív volt ez így, tornával tudtam csak magamat helyrehozni. Arról, hogy milyen volt abban az időben az önbizalmam, már ne is beszéljünk...
2017. ápr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!