Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen olajokat használtatok...

Milyen olajokat használtatok terhességi csíkok ellen?

Figyelt kérdés
És hányszor kentétek a hasatokat vele egy nap? Használtatok krémet is mellette? A terhesség alatt végig egyfajta olajat használtatok? :)

2017. ápr. 12. 10:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

Kenheted akarmivel, ez sajnos genetika.

Semmit nem hasznaltam, egy csikom sem lett.

2017. ápr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Szia!


En most kezdtem el használni a palmers kakaóvajas krémét. Reggel es este szoktam bekenni magam vele. Igaz csíkjaim még nincsenek, megelőzésre használnom.

Az illata nagyon fincsi :)


27 hkm

2017. ápr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ki ne adj pénzt ilyesmire. Vegyél egy akármilyen testápolót, hogy ne feszüljön és viszkessen a bőr, stria meg vagy lesz, vagy nem, nem tudod befolyásolni.
2017. ápr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Így van, ez teljesen genetika függvénye. Kezdetben sima babaolaj, 15. héttől a végéig Vichy krém, eredmény = millió csík..
2017. ápr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Én sima gyógyszertári mosakodókrémmel kentem, nagyon zsíros krém. Nem lett csíkom. Viszont javarészt tényleg genetika, van aki hiába keni.
2017. ápr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

A masszázsolajok nem ivódnak be, hiszen pont a felületi sikosítás a lényegük. Ha olajat szeretnél, sima olívát használj. (Este szemráncra is kenem, reggelre sokkal kevésbé mélyek a ráncaim.)

Kentem amivel értem, de próbáltam minőségibbel: Dove száraz bőrre testáp, The Body Shop kakaóvajas testkrémmel, ezt használtam a végén napi 3-4x. Egy vastagabb csíkom lett, ami szülés után lassan elmúlt.

2017. ápr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

Sima extraszűz olivaolajat. Fölösleges bármi kencét venni, abba is valami olaj lesz, de tele egyéb más adalékkal. De emellett testápolót is használok, mert az egész testem nem kenem olajjal, de a hasamra is kenek a testápolóból. Most éppen shea vajasat vettem.

Amúgy valóban nincs tuti módszer, vagy lesz vagy nem. Próbálj meg nem sokat hízni, akkor kevésbé kell a bőrnek nyúlnia, a baba miatt úgyis nyúlik eleget, így talán nem lesz annyi csík, vagy egyáltalán nem lesz.

2017. ápr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én a Dm-ben vettem valami méregdárga krémet és egész nap azzal kentem. Na jó nem, de 5-6-szor tuti. MÁr akkor amikor még semmi hasam nem volt. Nem is lett egyetlen csíkom sem, pedig az én bőröm nagyon tré, minden megmarad rajta. Az összes sebnek, karcolásoknak is nyoma marad.
2017. ápr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

En csinaltam magamnak kremet, shea vajbol, kokuszolajbol es kakao vajbol, kenem a legeleje ota, majd kiderul, lesz-e csikom...


19 hetes kismami

2017. ápr. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az elsőnél sima testápolóval kentem, a másik kettőnél dm saját márkás stria elleni olajjal, a 20-as hetektől napi egyszer fürdés után. Nem lett egy csíkom sem. Viszont ez tényleg genetika főleg.

Az nem árt ha kened, meg igyál sok folyadékot, leginkább vizet, mert a belső hidratálás is fontos, de ennyi amit tehetsz.

2017. ápr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!