Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tünetek hiánya, rossz előjel?

Tünetek hiánya, rossz előjel?

Figyelt kérdés

5 hetes terhességet igazolt az UH., ahol a mérete a korának megfelelő volt, 1 hónap múlva menjek újra, hogy élő-e a terhesség.


Viszont nem émelygek, fáradtságon kívül és a mellfeszülésen (illetve mellfájáson kívül) más standard tünetem nincs.

Barnázás volt (emiatt is mentem dokihoz), arra szedek 2*1 Ultrot, mellette terhes vitamin.

PM alulműködés (erre már megemelték a gyógyszert) van, korábban volt egy vetélésem is (PM nem volt kezelve).

Aggódjak hogy nem produkálok jeleket? Járt már így valaki?


2017. ápr. 13. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Cserelnek veled! Amugy mindenki mashogy eli meg a terhesseget nem vagyunk egyformak. Nekem a 3.hettol van hanyinger, faradtsag, mellerzekenyseg. 5hkm :)
2017. ápr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2-szer voltam terhes. Az elsőnél semmi tünetem nem volt, sajnos el is ment a baba 4. héten. A másodikkal már szedtem utrot, és nagyon erős tüneteim voltak a terhesség végéig. De z nem azt jelenti, hogy te is így fogsz járni. Ha voltál dokinál és mindent rendben talált, akkor ne aggódj. Minden rendben lesz.
2017. ápr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nem kelenek tünetek, másrészt még bővenbeüthet a mennykő! :-) fiatalon, a fiaimmal nem voltak tüneteim. Az viszont érdekes, hogy csak 1 hónap múlva kell menned vetélés, barnázás, pajzsmirigygeb.sz után. Ok, hogy nem tudnak sok mindent tenni, de ....
2017. ápr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azt mondta ha a baba el akar menni elmegy, addig meg feleslegesen nem nézeget a varázspálcával. Ha gond lenne, természetesen menjek újra.


(Kedves második, ha kötözködni van kedved kérlek éld ki magad máshol :) Ha nem tetszik egy kérdés, mert untat/sok van belőle/irritál ne nyisd meg. Ez a te lelkednek is jót tesz és másokat sem terhelsz)

2017. ápr. 13. 10:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen én jártam így,háromszor is és épp az udvaron játszik mind a három....abból az egyiknél gyógyszerek ellenére is 2 hetes vérezgetés volt a másiknál egy kis barnázás, a harmadiknál szerencsére ezek kimaradtak. Viszont,hogy őszinte legyek én egy csöppet nem aggódtam egyiknél se amiatt,hogy nem vagyok szarul, mondhatni szinte csak onnantól éreztem magam terhesnek,hogy megmozdultak. A legelső terhességemnél nagyon ramatyul voltam a terhes tünetek sora megvolt,de ettől független a 8.ik héten elvetéltem. Tehát jelentősége ennek nincs.
2017. ápr. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2017. ápr. 13. 10:43
 7/10 anonim ***** válasza:
2 egészséges gyerekem született tünetmentes terhességekből
2017. ápr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A legrosszabbul 5 terhességgel akkor voltam, amikor elvetéltem a 8 héten.

Örülj neki, hogy egyelőre nincs tünet. Még bőven lehet később is!

Gratulálok és boldog babavárást!😀

2017. ápr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmi tünetem nem volt végig. A terhesség minden mellékhatását megúsztam.
2017. ápr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, tényleg! Bevallom, amíg nem láttam az UHn a pici pontot, el se hittem. Tudni kell hogy a korábbi vetélésem után 112 (!) TSH szintet mértek, a doki mondta hogy ne is számítsak rá, hogy gyerekem lesz idén. Február közepén kezdtem a gyógyszert és teljes lelki nyugalommal voltam. Mindaddig még március végén nem jött meg és zebrás lett a teszt. Akkor kezdődött a rettegés, pedig azonnal mentem az endokrinológushoz. Azzal biztatott, ha egy baba 14-es TSH (ennyire leesett 1 hó alatt) megfogant az nagyon élni akar. Mivel a család/barátok előtt titok, ezért én se merek még örülni, kötődni stb. Ezért is estem kétségbe hogy betöltötte a 6.hetet és még mindig semmi. De megnyugtattatok, nagyon köszönöm Nektek!
2017. ápr. 14. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!