Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rossz előjel lehet az, hogy...

Rossz előjel lehet az, hogy már nem fáj a mellem?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok. 5 hetesen 16 mm-es petezsákot mértek UH-n. Két hete folyamatosan érzékeny volt a mellbimbóm és fájt a mellem, most viszont már alig érzem, és nincs is más tünetem, max. egy kis émelygés, de az lehet hogy attól, hogy nagyon félek, hogy valami baj lehet. Csak jövő hét pénteken kellene dokihoz mennem, de addig szerintem teljesen kétségbe fogok esni. (Volt már egy missed ab-m.) Mit csináljak?
2008. márc. 3. 07:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem görcsölsz nagyon, akkor ne aggódj, de szerintem nyugodtan hívd fel az orvost, majd ő megnyugtat. Amúgy van akinek egyáltalán nincs rosszulléte, semmi tünete. Lehet, hogy hamarosan visszatér, nekem se mindig fáj a mellem. Sok szerencsét! 12 hetes kismama
2008. márc. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

SZIA!

Ne ess rögtön kétségbe,nem mindenkinek fáj a melle végig.

Én a helyedbe vennék egy tesztet,hogyha még mindig pozitív akkor nincsen semmi baj.

Próbálj megnyugodni én szorítok nektek!

2008. márc. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vérzel és nem görcsölsz, akkor biztos nincs baj! Ne aggódj!
2008. márc. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem is egyszer fájt,feszült a mellem,azt hittem megőrülök(annyira)aztán elmúlt,összesen ennyi tünetem volt,aztán pár hét mulva ujra fájt feszült,majd nemsoká megint semmi.És ez mindkét gyereknél így volt.. 25hetes kismama
2008. márc. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!