Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhesség elhalásánál...

Korai terhesség elhalásánál is szükséges művi beavatkozás?

Figyelt kérdés
Vasárnap teszteltem egy halvány pozit (de jól láthatót), ma reggel viszont teljesen negatív volt a teszt és el is kezdtem vérezni. Ez kb. 6-10 nap lehet az elmaradt menstruációtól számítva. Tudom, ez még nagyon korai, ezért is érdekel, hogy szükséges-e ilyenkor művi beavatkozás is, vagy megoldja a szervezetem. A vérzésem sötét piros, nem darabos és nem is túl erős. Ezen kívül (és a lelki részén persze) más tünetem (görcsök) nincs.
2017. ápr. 13. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmúlt a vérzés, menj el dokihoz, megnézi hogy rendesen kiürült e minden, ha igen akkor nem kell műteni. Sajnálom :(
2017. ápr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnalom! Menj el dokihoz a verzes elmultaval, hogy megnezhesse, kiurultel-e teljesen. Ha nem, akkor szoktak eu kaparast csinalni, nekem 6 es fel hetesen nem kellett.
2017. ápr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves válaszoló. Én is nagyon szomorú vagyok, de talán nem lett volna egészséges, ezzel nyugtatom magam.
2017. ápr. 13. 15:56
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt a kaparást kórházban végzik?
2017. ápr. 13. 15:57
 5/10 A kérdező kommentje:
Még az érdekelne, hogy mivel Rh- vagyok és ez lett volna a 2. babánk, kellene most is Anti D-t kapnom 72 órán belül, vagy itt még nem keveredhetett a "baba" vére az enyémmel?
2017. ápr. 13. 15:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell kapnod, de hívd fel a dokidat és kérdezd meg! A görcs és az erős vérzés még hátravan szerintem.
2017. ápr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, a kaparást kórházban végzik, de ha nincs komplikáció, 1 napos dolog, nem kell bent aludni. Reggel bemész, du. kísérővel hazamehetsz. A missed ab kategóriában olvashatsz erről.
2017. ápr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én felhívtam a dokim amikor elkezdtem vérezni, megnézett és kaptam méhösszehúzót, így nem kellett kaparni. 6 hetes voltam.
2017. ápr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Na jó! Mielőtt itt síratod az elveszett magzatot!!! Nem is biztos, hogy terhes voltál, hiszen a teszt mutathat téveset is!!!!
2017. ápr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!