Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezt valahogy nem értem! Ti is...

Ezt valahogy nem értem! Ti is csináltattatok ilyet?

Figyelt kérdés

Szóval 14+3hetes pocakos vagyok. Csináltattam kombinált tesztet aminek ma jött meg az eredménye. Annyit értettem belőle hogy negatív. De mi van akkor ha szeretnék csináltatni még integrált tesztet is ami ugye két fázisu. Az első fázisba a kombinált teszt vérvételével számolnak? Vagy hogy van ez? Ti is csináltattatok ilyet?

Köszönöm a segítséget


2010. máj. 13. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy igen, azzal számolnak. A kombinált tesztben minden benne van, amit az integráltban is néznek az 1. trimeszterben.

Nézd a táblázatot:

[link]

2010. máj. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%

Szia!


Szerintem is a kombi eredményét is nézik, mert az integrált teszt is a 12 heti Uh+vérvétel+16heti vérvétel+ 18 heti Uh-ból áll...

de itt egy leírás:

[link]


De azt remélem tudod, hogy ez csak egy százalékos eredményt ad, és nem tuti...

Ami 99%, az az amniocentézis, vagy a lepénybiopszia.


Jó egészséget!

2010. máj. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!