Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen végig gyomorégés és...

6 hetesen végig gyomorégés és hányinger,7 hetesen viszont megszűntek a tünetek? Ez bajt jelent? Aggódom!

Figyelt kérdés
Volt már egy missed ab-om. Pár napja voltam orvosnál minden rendben volt. Szivhang is volt. 1 hétig állandó gyomorègèsem volt + hányinger. De most a 7. hét elején úgy néz ki megszűntek a rosszullétek. Lehet még később lesznek de jelenleg aggódom. Barnás pecsètelèsre progeszteront szedek, az mèg azóta is van.bajt jelenthet hogy ilyen hirtelen elmúltak a rosszullétek?
2017. ápr. 15. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Az , hogy elmúltak a tüneteid nem feltétlen jelent rosszat . Nekem egyetlen tunetem volt a mellfeszules ami egyik napról a másikra abba maradt. Azóta semmi tunetem, úgyh csak ezért ne aggódj :)
2017. ápr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikor mész újra dokihoz?
2017. ápr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az 5-6-7-8. héten rengeteget voltam rosszullét hányinger miatt, aztán a 11.héten mentem uh-ra és boldogan újságoltam a dokinak, hogy már nincs nincs végre hányingerem.... Nem volt szívhangja a babámnak. Azt mondta a dokim, hogy a hányinger jelzi az úgymond betolakodót. Örülni kell neki amíg van. Nem szeretnék rosszat sugallni, ez csak az én példám. Remélem nálad minden rendben van! Majd írj!
2017. ápr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hírtelen múlt el de semmi baj sem volt ... mindenkinél más nem kell parázni feleslegesen
2021. máj. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!