Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Emésztési nehézség, mit...

Emésztési nehézség, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap este összeettem egy csomó mindent, de reggel nem éreztem, hogy bajom lenne, csak nem volt étvágyam. Aztán dél körül ettem egy keveset, 4 óra fele meg hányingerem volt, és csikart a hasam. Valamennyit hánytam, aztán aludtam egy órát kb, most pedig enyhén fázom, elég hülye érzés. Még mindíg úgy érzem, hogy meg van állva a gyomromban az étel.

2017. ápr. 10. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Pangrol 10000 ha többször nehezebben megy az emésztés :)


előbb utóbb kimegy alul vagy felül... a szervezet megoldja

el tudja intézni az embert rendesen ha bezabál :)


most ne egyél inkább igyál sok vizet

2017. ápr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gyomorproblémák gyakran járnak hidegrázással. Kicsit kíméld a beled, inkább igyál, vehetsz be szódabikarbónát, ha van otthon. A legjobb.
2017. ápr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen múlt héten. Mondjuk én nem ettem össze-vissza, és nem is jöttem rá, hogy mi lehetett rossz. Szerencsére csak egy napig tartott. Hazamentem, pihentem, teáztam, kis kekszet ettem, amikor éhes voltam. Másnapra nem volt semmi bajom. És én is éreztem hidegrázást.
2017. ápr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Néhány fél Unicum, és kutya bajod! :-)
2017. ápr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is dettó ahogy a 3 írja . Férjem és fiam is. Akkor járvány ?
2017. ápr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!