Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetes terhesen orgazmus utan...

7hetes terhesen orgazmus utan gorcsoles normalis?

Figyelt kérdés
Orgazmus utan( oralis szex) kb 20 mpig gorcsol a mehem , ez normalis ? Elso baba, ezert nincs talasztalatom ilyen teren.
2017. ápr. 16. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az orgazmus mehosszehozodast es verboseget okoz, ezert elso hetekben nem igazan ajanlott ezzel kockaztatni.......pont a gorcsok miatt. Vegyel be egy magneziumot es birjatok ki kis ideig, nem erdemes kockaztatni.
2017. ápr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Ezek szerint nem tudtál róla, de az orazmus nagyon nem ajánlott, mert vetélés is történhet miatta. Jó lenne, ha mielőbb látna orvos, és ne kísérletezz evvel többet, mert komoly baj is lehet belőle.
2017. ápr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szépen leírták előttem, ugyan sokan mondják, hogy végig együtt tudtak lenni, de akinél jelentkezik orgazmus után görcs annak nem szokták javasolni főleg első trimeszterben nem. Sajnos vetélést okozhat :S Dokival majd beszéld meg, és ha lehet 12. hétig ne legyetek együtt. Illetve lenni talán lehettek csak kerüld az orgazmust :S Sajnos most ez egy ilyen időszak.


Boldog babavásárt és vigyázz magatokra.

2017. ápr. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! Nagyon lelkiismerfurdalasom van, remelem nem okoztam bajt :(
2017. ápr. 17. 11:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, ha pihentél és már nem fáj semmi, akkor nem lesz gond :) Csak most kicsit legyetek óvatosabbak.
2017. ápr. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem faj már csak utana fajt, de mostmar nagyon figyelek! Te is kismama vagy?
2017. ápr. 17. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!