Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi fog történni a nőgyogyásznál?

Bajoskaa kérdése:

Mi fog történni a nőgyogyásznál?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok (tudom gáz) még nem voltam soha nőgyogyászaton. Csináltam tesztet potitív és menni fogok még a héten, de mi fog történni , miket fog kérdezni?
2017. ápr. 17. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mikor jött meg utoljára.

Elküld uh-ra,teli hólyaggal,szóval 1 litert igyál meg.

Uh-val vissza doki,megtartod-e,ha igen,ha nem adja ami kell papir és beutaló. Esetleg rákszürést csinál,kenetet vesz ott lenn.

2017. ápr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz én is 20 évesen voltam először. Ha nem volt eddig problémád akkor érthető hogy nem voltál még. Az lesz amit az első írt.
2017. ápr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezi az utolsó menzeszed idejét. Nálam (magánorvosnál) ott helyben megcsinálta az ultrahangot, és nem kellett, hogy teli legyen a hólyagom. Ekkor már volt szívhang is. Megkérdezi, hogy megtartod-e, vagy sem. Ad igazolást a terhességről, amivel felkeresed a körzeti védőnőt, és ő felvilágosít a továbbiakról.
2017. ápr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ezekre kell számítani. Első alkalommal még többen szégyellősek, tehát jó tudatosítani magadban, hogy erre semmi okod, semmi olyant nem kérdez, amire ne tudnál válaszolni, vagy ciki lenne. Én a vetkőzésnél is először zavarban voltam, de hidd el, aki egész nap puncikat nézeget öt perc múlva már emlékezni sem fog a tiédre, úgyhogy ne aggódj ám emiatt sem.

Ha mostanában lett pozitív a teszt, az is lehet, ohgy még nem látszik a babád, nekem sem látszott, és még sok kismamának, de emiatt se aggódj, mert teljesen normális ez is. Majd következő alkalommal már valószínűleg látszani fog valami. Én pl olyan korán mentem ,hogy szívhang csak a harmadik alkalommal volt.

Szóval semmi okod a félelemre.

2017. ápr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem voltál még, biztosan kérdezni fogja, hogy volt-e rákszűrésed. Szerintem csinálni is fog egy szűrést.

Semmi extra, kb úgy kell elképzelni, mintha egy fültisztítóval mintát venne. (Nem, nem azzal fog)

Ha jó fej, mindent kommentálni fog, így előre tudod mi fog történni.

Amúgy ha pozitív a teszted és ki tudod számítani, hogy hány hetes terhes vagy, akkor javasolt ha 6 hét körül mész el.

2017. ápr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
attól függ, meg akarod-e tartani. meg akarod?
2017. ápr. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszüktat. Persze! ez egy percig sem volt kérdés a számunkra a párommal!
2017. ápr. 17. 23:19
 8/8 anonim ***** válasza:
62%

Esetleg érdemes szoknyában vagy hosszabb felsőben menni, ha nem szeretsz félmeztelenül mászkálni idegen előtt, de egyáltalán nem kötelező, engem pl nem zavart ez sose, de anyum mindig szoknyában megy.

A vizsgálatra mikor mész illik letussolni előtte lenn.

2017. ápr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!