Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok. Lehet...

7 hetes terhes vagyok. Lehet az, hogy a sok gyomorégés meg a sok sav miatt van hányingerem és néha hányok?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 18. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
A terhesség tünete is lehet a hányás :-) én is kb ekkor kezdtem 33 hkm
2017. ápr. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Én is attól voltam rosszul és hánytam. Próbálj olyan ételeket enni amik kevésbé okoznak gyomorsavat, és többször egyél kevesebbet.
2017. ápr. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam is pont aktuális!A savtól van hányingerem,és savasat hányok. Most töltöttem a 8. Hetet és tegnap kb az egész napot az ágy és a wc közt ingáztam. Olyan savam van a semmitől, hogy szétmarja a nyelőcsövem.Már semmit se merek megenni, mert félek hogy savval jön vissza, és ez valami borzasztó. Együttérzek. De kitartás, remélhetőleg hamar elmúlik. 😊
2017. ápr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is a savamtól hánytam az elején. Nekem is azt ajánlotta a doki hogy egyek olyat ami nem csinál savat....hát nem vált be, vettem salvus vizet meg hasonlókat de azok se hatottak.

Aztán meguntam, ettem paradicsomot, mindenféle savanyúsagot és bármit ami jól esett akármilyen savas volt. És ezerszer jobb lett, már az első savanyuságos evés után nem volt savam, azt hittem hogy csak átmeneti de nem.


Persze néha visszajön a hányinger a sav miatt még most is. De ez van.

23hkm

2017. ápr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, persze. Renniet én marokszámmal szedtem anno.
2017. ápr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az éhségtől is lehet sava az embernek, így ördögi kör.
2017. ápr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

4-es válaszoló!

Köszi a jótanácsot :)

Napok óta alig eszek valamit, hogy ne legyen savam, erre még a vizet is kihányom néha!

Na most hogy olvastam a hozzászólásodat, bevertem egy szelet háziszalámit kenyérrel. :D Még mindig rosszul vagyok, de legalább ettem egy jót! :D

Igazából nálam az is a baj hogy ételundorom van. Mindentől forog a gyomrom, de ahogy elkezdtem enni a szalámit, az olyan jól esett mint még semmi :D

Köszi még egyszer.

3-as voltam :)

2017. ápr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem így jött vissza a rosszullét a harmadik trimeszterben.. addigra lett gáz a gyomorégés és többször hánytam is miatta.
2017. ápr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!