Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki egész nyáron kismama, mit...

Aki egész nyáron kismama, mit hord?

Figyelt kérdés

Októberben fogok szülni, és ötleteket szeretnék, terhes nadrágon kívül mit vehetek fel, mert nyárra már igencsak lesz pocakom. De nem szívesen lennék egész nyáron hosszúban. Ami szoknyám van, mind mini, hordtatok ilyent terhesen, vagy az erkölcstelen? Nyilván nem látszik a bugyim, nem annyira rövid.

Terhes rövidnadrágot is lehet kapni? Vagy egyberuha az ajánlott? Elképzelésem sincs róla, most kezdem csak fölfögni, hogy valamit gyorsan be kéne szerezni.



2017. ápr. 18. 18:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én júl-ra vagyok kiírva, de rosszul bírom a meleget, ezért már vettem a Brandon Outletben leárazott fehér vászonnadrágot és rövidnadrágot is. És múlt héten a Lild-ben 2 vékony terhesruhát. Mind nagyon olcsó volt.

Akkor kell megvenni, amikor jó áron tudod beszerezni, mert a terhesruhák nagyon drágák.

2017. ápr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én alapból tavasszal, nyáron ősszel csak is egybe ruhákat hordok ami térd fölé ér picivel vagy térdig.(midi) Nyáron sem volt ez másképp... Augusztus végén született a lányom
2021. febr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Július végén augusztus elején szülök. Leggings hosszú toppal, hosszú nyári ruha stb... minit meg sortot semmiképp sem vennék fel
2021. ápr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
szülésig milyen ruháakt hordtál kérdező?
2022. máj. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!