Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez így normális?...

Szerintetek ez így normális? (Cukorterhelés)

Figyelt kérdés

1hete voltam. Éhgyomrim 5 lett.

Mivel csúszott a nő(itt nálunk egyedül viszi a terhes vérvételeket, előttem is voltak terhelésesek) így a második vérvétel 2,5-3 órára rá történt. 3,6 lett.


Annyit még kell tudni hogy nem a váróban ültem hanem kimentem a kicsihoz, a párom vezetett én ki sem szálltam sehol. Annyira szarul volram bent hogy inkább a friss levegőt választottam.( meleg és fülledt volt a levegő nekem meg reggel óta hányingerem volt és fájt a fejem)



2017. ápr. 18. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sok a késés.
2017. ápr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is ezen gondolkodtam amikor végre sorea kerültem másodszor. Fél óra késés legalább volt dw már nem emlékszem pontosan mennyi volt.
2017. ápr. 18. 22:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem megbízható az eredmény. Nekem 1 óra 50 perc után volt a 2., viszont nem mondák, hogy nem mozoghatok, kimondottan elküldtek, hogy majd jöjjek vissza. Ahány hely, annyi szokás.
2017. ápr. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira nem lenne vészes ez az érték. Inkább az a probléma, hogy rosszul is voltál. Ha gyakran előfordul, az nem jó, hogy ennyire leessen a cukrod.
2017. ápr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A hányinger mindíg visszatér, semmi köze a cukromhoz. Csak és kizárólag a terhesség miatt van hányingerem, szóval nálam megszokott hogy néha 1-1 napra szarul vagyok. A fejwm meg a frontok miatt fáj. Terhesség előtt is nagyon frontérzékeny voltam.


Szóval ezzel csak azg akartam kihozni hogy azert merz szarul voltam nem a váróban vártam hanem a kocsiban.

2017. ápr. 19. 14:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Az tuti, hogy ahány ház, annyi szokás. Nálunk 2 nap veszik le a vért. Ha az első napi cukor jó, akkor otthon reggel 6 körül kell meginni a lötyit és a legkevesebb mozgással 8 körül jelentkezni a laborban. Ez sem normális, de nem volt belőle gond sem most, sem az előző terhességnél.
2017. ápr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!