Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha elmúlt a reggeli...

Normális ha elmúlt a reggeli rosszullét?

Figyelt kérdés

Múlthét csütörtöktől kezdve egészen tegnapig minden reggel rosszul voltam, hánytam, émelyegtem egész nap, mára azonban semmi bajom, sőt, az elmúlt két napban csak egyszer hánytam reggel, ma viszont semmi rosszullét/hányás nem volt.

Ez bajt jelenthet, vagy más oka van? Normális? Volt már más is így vele?


8 hkm


2017. ápr. 15. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Heti 3 ilyen kerdes jon.

Persze, hogy normalis.

Nekem is elmult egy ido utan, aztan visszajott. Aztan megint elmult.

Neked lehet, hogy nem jon vissza mar, de lehet, hogy a terhesseged utolso heteben visszajon. Nincs semmi baj ezzel.

2017. ápr. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem néztem körül mielőtt kérdeztem. Köszönöm a választ! :)
2017. ápr. 16. 00:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Normális, nekem például egyszer sem volt rosszullétem a terhesség alatt.
2017. ápr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én "örülök" a kérdésnek. 4 és fél héttől erős émelygésem és hányingerem volt egész nap,néha már azt kívántam bárcsak hánynék,hátha megkönnyebbülök,de végül nem hánytam. Ez 2 hétig tartott,ma vagyok 7 hetes 3 napos, és csak reggel émelygek. Én is megijedtem,hogy nem-e valami gond lehet,de se vérzés,se görcsök,csak az az ólmos fáradtság meg szagundor és kicsi étvágytalanság ami van. Azt mondják,a tünetek jönnek-mennek,de ez a bizonytalanság szerintem ami rossz,hogy nem látunk bele a pocakunkba,hogy minden rendben van.

Remélem továbbra is gondtalan lesz a várandósságunk :)

7+3 hkm

2017. ápr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező alapvetően normális, hogy jönnek mennek a tünetek. Tapasztaltom alapján meg amiket itt olvastam: Akkor kell aggódni, ha hirtelen szinte minden tünet megszűnik. 12 hét előtt ez rosszat jelenthet. De hangsúlyozom, ha csak egy tüneted szűnik meg pár napra akkor semmi aggódni való nincs :) Ha emellett maradt mondjuk a rendszeres wc-re szaladgálás, vagy érzékeny még a melled kicsit, vagy a pocakodat néha érzed, akkor tényleg nem kell aggódni :)


Boldog babavárását és örülj a hányás mentes napoknak :) Sajnos hamar visszatérhet:D


25hkm

2017. ápr. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett veletek?
2017. máj. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!