Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesen ezek normális dolgok?

34 hetesen ezek normális dolgok?

Figyelt kérdés

Magnézium szedése mellett is enyhe alhasi fájdalmak, amik van, hogy napokig nem jelentkeznek, máskor 1 napon keresztül is eltartanak. Nyilalló érzés a hüvelyben, gátfájdalom, szeméremtest fájdalma. Belső combokban izomlázszerű érzés, fájdalom. Néha erős szúrás a petefészekbe.

Van, hogy éjjel ezekre ébredek, vagy napközben érzem, aztán megszűnik napokra, akár 1 hétre is. Mégis ijesztő, amikor tapasztalom.

Másnak is van ilyen? Kell aggódnom?


2017. ápr. 21. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Utolsó hetekben nekem is volt ilyen, Már nehéz a baba, és nagyon nyom. Beszélj azért az orvosoddal, de szerintem ő is ezt fogja mondani. Nekem is hetekig ez volt, bár 30 héttől nem kelhettem fel, mert a doki érezte a babám fejét. 40+5-re született.
2017. ápr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem pont 34 hetesen kezdődött annyi különbséggel, hogy innentől mindennapos volt a jósló. Nekem 33 hetesen fordult be a fiam, plusz rendesen van már ekkor súlyuk. 39+5 hetesen szültem úgyhogy nekem ezek bajt nem jelentettek. 34 hetesen még teljesen zárt volt a méhszáj. Szerintem ne aggódd magad halálra de jobb, ha lát orvos.
2017. ápr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noisy23 ***** válasza:

En 31+ hetes vagyok a 2. babával,nem emlékszem h milyen volt az 1. terhessegem,rég volt...

A Braxton hicks osszehuzodasok mar nálam is jelentkeztek par hete,nem fáj csak kellemetlen. Plusz a héten kezdtem mensi féle kisebb de lukteto, jon-megy fajta gorcsoket erezni par percig,aztán egy időbe abbamarad es később kezdodik ujra. A baba inkább mar csak mocorog,mint rugdos es ez is egész kellemetlen.

Doki mondta h ez termeszetes,inkább tobbedik terhessegnel erzik a kismamak. Engem kisse aggaszt h fogalmam sincs mennyire zart v eppen nyitott a mehszajam mivel sosem mertek meg (londonban elek)... (hetfon megyek ellenorzesre,majd ott rakerdezek)

Azt viszont tudom h amíg nem tapasztalsz magzatviz szivargast v extra erős fájdalmat, ne rohanj kórházba. A lehetosegekhez képest próbálj pihenni amennyit csak tudsz es kitartást,mar nincs sok hátra! :)

2017. ápr. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Jelen! :) 35 hetes vagyok és ugyanezeket érzem! Sokszor elaludni sem tudok tőlük. De ez teljesen normális! Nagy a pocak, nyom már mindent! :D

Pihenj amennyit csak tudsz! Én nem tudok, mert van egy 8 és egy 2,5 éves gyerekem. :)

2017. ápr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Noisy23 ***** válasza:

Utolso, nekem csak egy 3 evesem van de aterzem,nem könnyű pihenni... :-/

Pocak csak nő es nő,mindenki felingerel,ugy erzem a hasam majd 'kidurran',feszul,fáj,semmi se jó...

De majd csak a vegere erunk már ;)

2017. ápr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!