Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen állandó gyomorégés,...

6 hetesen állandó gyomorégés, émelygés normális? Mivel lehetne kicsit enyhíteni a tüneteket?

Figyelt kérdés

6 hetes 2-3 naposan korai még orvoshoz menni?

Volt már egy missed ab-om, ezért is szeretném ha megnézne az orvos, hogy minden rendben van-e.

Ilyenkor még hüvely ultrahangot csinálnak?

Szívhang várható?


2017. ápr. 12. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább 7-8 hetesen.nekem azt mondta az előző nőgyógyászom hogy a 9.hétig nem foglalkoznak a terhességgel (5-6hetesen mentem hozzá),majd akkor menjek vissza.ha akkor van szívhang,és minden rendben,el lehet kezdeni a terhesgondozást.következő babánál már más volt a dokim,de inkább megvártam a 9.hetet.amúgy neked még nem biztos hogy már lesz szívhang,érdemesebb várnod 1-2 hetet.12.hétig hüvelyi uh-ot szoktak csinálni
2017. ápr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az lemaradt,hogy az émelygés,gyomorégés normális,megpróbálhatod csökkenteni úgy hogy többször eszel keveset olykor elmajszolsz egy kis kekszet,esetleg gyömbér teát iszol.nekem egyik se segített,de van akinek ezek beválnak
2017. ápr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 6+2 hetesen voltam. Elöző vetélés miatt. Bunkó orvost fogtam ki mégsem mondta hogy rosszkor mentem. Ha gondolod menj csak. Igen hüvelyi van ilyenkor.


Nekem is sok savam volt az elején.

2017. ápr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hüvelyi és én várnék 1-2 hetet, ha biztosra akarsz menni szívhanggal. gyomorégésre Salvus vizet ajánlom..kúra szerűen lefekvés előtt 1 dl, ha napközben nagyon és még egyszer 1 dl (naponta max 2 dl). patikába 600 ft/liter de az nekem elég is votl pár nap alatt elmúlt
2017. ápr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer sem csinált a doki hüvelyi uh-t.

A rosszullét normális, nekem a banán, a kóla és a háztartási keksz segített.-tudom nem túl egészséges, de majdnem minden mást kihánytam a 11-ik hétig :(

2017. ápr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ennyi idősen voltam, mutatta pulzálást az orvos meg mondta, hogy nagyon jó helyen van. Hüvelyit csináltak. Mondta, hogy ezután 12 hetes vizsgálatra kell majd bejelentkezni, ajánlott helyeket vagy a kórházat, de elég tárgyilagosan elmondta, hogy mit tudom én hány terhesség végződik vetéléssel, ezért adott időpontot három héttel későbbre, hogy akkor is megnézze, nehogy véletlen nagy örömmel de feleslegesen menjünk a 12. heti vizsgálatra.


Én mikor időpontért hívtam, akkor kérdezte mikor volt az utolsó vérzésem és az alapján már másnapra adott időpontot, akkor pont 6+3 voltam.


Szerintem nem korai. Tulajdonképpen ezelőtt se olyan korai, mert akkor max azt nézik meg, hogy hol van, biztos méhen belül van-e, szóval értelmes információt akkor is lehet gyűjteni, ha nincs szívhang, de nálad már kellene, hogy legyen, ha csak nem később fogant.

2017. ápr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!