Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelenleg 15 hetes és 5 napos...

Jelenleg 15 hetes és 5 napos kismama vagyok. Ugye nincs baj? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Először is leszögezem, hogy nem vagyok para-mami, de most kicsit elbizonytalanodtam. A történetemhez hozzátartozik, hogy az előző babánkat szeptember végén 16 hetesen vesztettük el, minden előzmény nélkül.


Szóval, ma kicsit bepánikoltam. Mivel nem éreztem mozogni a picikét, bármit is csináltam (csokit ettem, kávét ittam, picit erősebben tettem a kezem a hasamra). Illetve fáj a derekam (előző babánknál ennyi jel volt, hogy valami baj van, illetve, hogy minden tünetem elmúlt egyik napról a másikra)

Most viszont: fájnak még egy kicsit a melleim, a mellbimbóim jobban, kevés előtejem folyik mind a kettő mellemből, bővebb, fehéres folyásom van (terhesség elejétől), illetve a hőm is 36,8-37 között volt ma is (a terhesség elejétől kb ennyi), tegnap reggel még hánytam, ma kicsit émelyegtem reggel, de nem volt vészes.


Kedden megyek vizsgálatra. Abba az eü-i intézménybe, ahol szeptemberben a rossz hírt közölték. Lehet tudat alatt ettől félek? Illetve, hogy lassan elkezdem azt a hetet, amikor az előző babánkat elvesztettük?


Vagy tényleg valami baj van és be kellene mennem a klinikára?


2017. ápr. 21. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ritka az amikor egyáltalán ilyen fiatal terhesen érzed a mozgást.Ilyenkor még nem annyira lehet érezni,nem olyan erősek a mozgások,valószìnű hogy mozgott csak nem érezted meg,van azert bőven helye még.nem hiszem hogy gond lenne,próbálj megnyugodni es elengedni azt ami már megtörtént,ő rá koncentralj.
2017. ápr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek teljesen normális dolgok. Olyan pici még, a magzatmozgás érzékelése ha elkezdted érezni is helyezkedésfüggő, nekem volt mikor 5 napig nem éreztem 17-18 hetesen. Persze ilyen előzmények mellett attól félsz megismétlődik, de ezek a dolgok nem utalnak gondra, ne aggódj!
2017. ápr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én éreztem már ilyenkor magzatmozgást, de nem minden nap. Volt, hogy egy hét is eltelt ebben az időben, hogy nem éreztem; ügyeleten is voltunk ezért, és minden rendben volt.
2017. ápr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Lehet, tényleg az előzmény miatt pánikoltam be.
2017. ápr. 21. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!